Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

"Lidlowski" kociołek, firmowany "Weckiem":

http://allegro.pl/au...2853474828.html

Chyba niezła cena, zwłaszcza że to ta trochę większa i mocniejsza wersja.

Ja mam wersję "standard" - 27 litrów, 1800W i:

1. Czasami 23 litry filtratu potrafią wykipieć przy podgrzewaniu przed chmieleniem - przykrywam gar pokrywką, bo inaczej bym się chyba nie doczekał, ponieważ...

2. ... doprowadzenie takiej ilości do wrzenia zajmuje conajmniej godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz gar jakoś zaizolowany?

Dziś właśnie doszedł do mnie Weck, 29l, 2kW grzałka, zobaczymy jak to się spisze :) A tak przy okazji ten cały Weck to jakaś lepsza marka czy chińszczyzna jak wszystko? Niby na pudełku napisane, że produkcja holenderska, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Edit: a w instrukcji niby GMBH czyli germańskie

Edytowane przez arek-lin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz gar jakoś zaizolowany?

Dziś właśnie doszedł do mnie Weck, 29l, 2kW grzałka, zobaczymy jak to się spisze :) A tak przy okazji ten cały Weck to jakaś lepsza marka czy chińszczyzna jak wszystko? Niby na pudełku napisane, że produkcja holenderska, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Edit: a w instrukcji niby GMBH czyli germańskie

Weck to marka Krzyżacka, ale nie oszukujmy się bo to tak jak z częściami do VW: elektryka w Polsce i Tunezji, plastiki w Rumuni itd :D, tyle że składane u nich. Nie mniej lepsze to niż Lidl i inne "Lidlopodobne" wyroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca to kopia braumainstera, tam jest inny sposób podawania brzeczki, moja wersja będzie bardziej zbliżona do oryginału ale tez nie do końca, zrobiłem pewne modyfikacje których kociołek Spaidla nie ma.

Tak na prawdę braumainster to system RIMS tylko w odwróconym przepływie brzeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.