Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie! Nie straszcie! U znajomych nagle wysyp ciąż... czuję się wręcz osaczony... a tu perspektywa walki o "święty spokój" przed 22 lub spanie do przyzwoitej 8 rano... wiecie... młody żonkoś jestem i powoli dociera do mnie ogrom przedsięwzięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nie straszcie! U znajomych nagle wysyp ciąż... czuję się wręcz osaczony... a tu perspektywa walki o "święty spokój" przed 22 lub spanie do przyzwoitej 8 rano... wiecie... młody żonkoś jestem i powoli dociera do mnie ogrom przedsięwzięcia :)

Są śniegi wielkie to i ciąż wiele. A usypianie... Drobiazg wobec uciech serwowanych przez dziecko. Mamy to szczęście, że Weronika jest wesołym szkrabem. Dziś dzielnie zniosła 3 godziny wernisażu w muzeum...

 

Wiesz... Dziecko Cię zaskoczy i nagle trochę Ci się przeprogramuje system ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Dziecko Cię zaskoczy i nagle trochę Ci się przeprogramuje system ;)

Co racja to racja, Panie Tomku, nie mniej jednak cieszymy się, że nasze dzieciaki wyrosły już dawno z etapu usypiania i wkroczyły w kolejne równie zaskakujące. Z dziećmi człowiek nie jest w stanie się nudzić, zapewnią rozrywkę na całe życie. Okres, w którym nasza (rodziców) obecność jest niezbędna bardzo szybko mija, o wszelakich uciążliwościach szybko się zapomina, a pamięta się chwile, w których byliśmy szczęśliwi. Ważne jest być razem kiedy młode pisklęta opuszczają nasze gniazdo i żeby ich brak nie spowodował pustki w naszym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś jadąc do pracy o 9:10, moje operacyjne niebieskie uno zakończyło żywot w spotkaniu z oplem corsą wyjeżdżającą z osiedlowej drogi. Prędkość była dość mała (nie więcej niż 50km), ale siła zderzenia na tyle duża, że niestety kolega z którym jechałem został odwieziony do szpitala :/

Tak więc obiecane Wam różne czynności na dzisiaj (a zwłaszcza: Czesowi, Kopyrowi, Browarzycielowi) przenoszę na jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 km/h przy zderzeniu to wcale nie taka mała prędkość (wiem z doświadczenia, moja pierwsza fabia przy tej prędkości miała szkodę całkowitą), ale dobrze, że zdrowie nie ucierpiało.

Dodajmy, że to jest prędkość przy której wykonuje się crash testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy dzień spędziłem w nowej pracy. Od dzisiaj pracuję w laboratorium medycznym. :D W końcu pierwsza poważna, społecznie lepiej widziana praca w życiu. Co prawda jako pracownik fizyczny mogłem zarobić więcej. Ale postanowiłem postawić rozwój zawodowy przed zarobkami. Liczę na to, że kiedyś to zaprocentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja swoją corsą zmasakrowałem cinkusia przy 80km/h - kasacja

Kasacja Corsy czy Cienkusa ? Kiedyś ojcu (polonez 1500 '86) na czołówkę wyskoczył kolo maluchem. Maluch do kasacji, Polonez - nawet maska nietknięta. Naprawa (lampy + zderzak =200zł)

 

Z kolegą kiedyś mieliśmy kraksę - rzuciło nas do rowu jego Ładą 1500. Trafiliśmy na karpę :lol: Wynik - lekko ugięty zderzak :cool: Kiedyś robili mocne samochody. Teraz byle "cmoknięcie" kosztuje kilkaset zł. .. sam plastik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją corsą zmasakrowałem cinkusia przy 80km/h - kasacja

Kasacja Corsy czy Cienkusa ? Kiedyś ojcu (polonez 1500 '86) na czołówkę wyskoczył kolo maluchem. Maluch do kasacji' date=' Polonez - nawet maska nietknięta. Naprawa (lampy + zderzak =200zł)

 

Z kolegą kiedyś mieliśmy kraksę - rzuciło nas do rowu jego Ładą 1500. Trafiliśmy na karpę :lol: Wynik - lekko ugięty zderzak :cool: Kiedyś robili mocne samochody. Teraz byle "cmoknięcie" kosztuje kilkaset zł. .. sam plastik :/[/quote']

I dlatego należy kochać stare samochody, bo po pierwsze są piękne, po drugie trwałe i niezawodne i co najważniejsze wierne - a mówię to Ja, właściciel Garbusa z 1971 r. 1300 i Mercedesa W 201 z 1986 r. 2.0 D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura, hura!!! Znów mam pracę ;) Z tej okazji przefarbowałam się na fioletowo, a aby to uczcić otworzyłam oryginalnego Doppelbocka Weny z żywieckiego konkursu :beer::beer:;) Pycha :)

No DOROTKO to gratulacje. To ,że opiłaś ten sukces moim piwem to dla mnie wielki zaszczyt. Gdybym był bliżej to bym Cię osobiście uściskał. Ale co sie odwlecze to nie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW garbus 1972, wersja meksykańska, 99,9% oryginał po pełnej renowacji, nie oryginalna jest skórzana biała tapicerka i fotele z zagłówkami dla bezpieczeństwa...

Polonez 1500 LE 1985 od 1 właściciela czyli mojego ŚP dziadka, 64 tys przebiegu, całe swoje życie auto miało pokrowce na fotele więc tapicerka idealna 100% oryginał... :beer:

Zbieram już od dłuższego czasu na Porsche 911 rok 1968 ale jeszcze troche... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW garbus 1972, wersja meksykańska, 99,9% oryginał po pełnej renowacji, nie oryginalna jest skórzana biała tapicerka i fotele z zagłówkami dla bezpieczeństwa...

Polonez 1500 LE 1985 od 1 właściciela czyli mojego ŚP dziadka, 64 tys przebiegu, całe swoje życie auto miało pokrowce na fotele więc tapicerka idealna 100% oryginał... :beer:

Zbieram już od dłuższego czasu na Porsche 911 rok 1968 ale jeszcze troche... ;)

Czyli te dwa pierwsze już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te dwa pierwsze już masz?

Zgadza się,ale miłość do starych maszyn zaczęła się wcześniej niż posiadłem te auta i są one jakby substytutem dla Porsche... :beer:

Polonez- tył napęd, garbus silnik typu boxer (chłodzony powietrzem) ;) ;) :)

 

Ojciec przymierza się do motocykla BMW R75 ale jakoś od 2-3 lat przymierzyć się nie może.

Edytowane przez BaronVonZuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.