Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ech kurcze... Jakaś epidemia...

W sobotę stwierdziliśmy, że trzeba wymienić samochód, bo bez sensu wkładać w niego kolejne pieniądze, a ten postanowił się zemścić i w niedzielę strzeliła uszczelka pod głowicą... I zamiast załatwić sprawę dość łatwo jest babranina...

Nic... Kupimy pewnie astrę w benzynie i założymy jej gaz...

 

Z okazji awarii przeprowadziliśmy się do teściów. Spakowałem rowery, sąsiad nas zaholował i... Rozpakowując okazało się, że nie zabrałem kół od roweru Magdy. Zostały w blaszaku...

 

A na domiar złego wieczorem Magda rozcięła sobie piętę przy użyciu furtki i wystającego z niej gwoździa... Chirurg wykonał ładny (chyba) haft krzyżykowy. Nie wiem tylko, czy miał być to papież, lew czy co, bo wystarczyło mu nici tylko na oczy i nos :)

 

No to idę spać i będę myślał jak kupić rozsądne auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... uwarzyłem dzisiaj Cascadian Dark Ale (taki nowy styl, podobno mają go dodać do BJCP). A tu od kilku dni jest 40°C na dworze. Warzenie na zewnątrz latem jest podobne do warzenia na zewnątrz zimą. Wybiegasz na kilka minut na zewnątrz, szybko robisz co trzeba zrobić, i szybko biegniesz zpowrotem do środka do klimatyzacji ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koreańską dziwkę - nubirę. Silnik wytrzyma 500tyś. na gazie, blacha też, jednak gdzie się pokazała ruda tam już ostanie. A co do reszty to po 10 latach sypie się wszystko po kolei. Znajomi mają 11 latka i od roku powoli wymieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. stać mnie na okolice 12 lat...

Jeżeli trafisz na robiona jeszcze w Korei to może nią pojeździsz. Szukaj mocno wyposażonych (ABS, klima, el. sterowane szyby). Golasy robili na Żeraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to jest :okey:

w takiej dziurze z całym akwalungiem ma się wrażenie że się lata a co dopiero taki freestyle.

na zdjęciu też "niebieska dziura" w Dahabie

Tę dziurę parę razy zaliczyłem :D

img0818h.jpg

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja żyję w Warszawie, ale mieszkam 30 km pod. Ja też niedawno zawoziłem rodziców na Okęcie, ale na 6 więc było dobrze :P No ja nie mam zamiaru się wyprowadzać do miasta. W mieście nie będę miał tyle miejsca na moje hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żyję w Warszawie, ale mieszkam 30 km pod. Ja też niedawno zawoziłem rodziców na Okęcie, ale na 6 więc było dobrze :P No ja nie mam zamiaru się wyprowadzać do miasta. W mieście nie będę miał tyle miejsca na moje hobby

Ja na Okęciu byłem o 14, więc do Warszawy wjechało się spokojnie, ale wyjazd o 17... W życiu nie jechałem 40 km przez 2 godziny... A jak sobie pomyślę, że moje 20 km do pracy pokonuję w 20-25 minut. I choć mieszkam w małym bloczydle na 8 rodzin jest kawał podwórka, na którym można sobie posiedzieć, uwędzić coś czy uwarzyć piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.