Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Rano mam jechać do Kołobrzegu' date=' a tu czytam, że na drodze nr 11 korek 40 km, na 6 nie jest lepiej... Patrzę za trasą alternatywną, a drogi wojewódzki zasypane, albo zamknięte dla ruchu... Rany...[/quote']

Dasz radę. Ja jeździłem do Kołobrzegu na weekend co tydzień, czasami jeszcze na środę jak mi brakowało jodu. Mróz, mgła, śnieżyca, ulewne deszcze wszystko trzeba było przeżyć. Nawet powrót do Chorzowa tylko z jednym obwodem hamulców. trochę samochód hamował. przy 50km/godz to tak z 500m. To były piękne czasy. Dobrze, że nie było tyle samochodów.

Janek ale się rozmarzyłeś :P:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii. Ja przed godziną wróciłem z trasy, spotkałem się z josefikiem w połowie drogi między Ostrowem a Wolsztynem, odebrałem mieszadło i teściową w drodze powrotnej :D i stwierdzam, że co niektórzy jeżdżą jak dupy wołowe, trochę posypie a tu już panika, i lepiej żeby siedzieli w domu bo tylko zawadzają na drodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem mieszadło i teściową w drodze powrotnej

O! Dwa w jednym? :P

Przy okazji odbioru mieszadła załapała się na darmowy transport, inaczej musiała by bujać się jakąś baną, a tak kobiecina została przetransportowana do celu szybciej i w lepszych warunkach. Tylko zastanawiam się dlaczego, cały czas odmawiała różaniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :P

Zimówki to postawa, mocne trzymanie kierownicy i skupienie na drodze.

Ta jak pisał Przemo mnóstwo jest kierowców co przy najmniejszej utracie przyczepności zaczynają się modlić, albo nie zmieniają pasa na dwupasmówce bo między pasami jest biało i mogą wpaść w poślizg.

Ja dwa lata temu zainwestowałem w opony Nokian i powiem Wam niebo a ziemia w porównaniu do polskich opon.

 

Wena też kiedyś wracałem z nad morza dostawczym mercem z zaklepanym wężykiem hamulcowym z tyłu. Daliśmy z kumplem rady :D

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wróciłem. Wycieczka w dwie strony zabrała mi 12 godzin, sama jazda jakieś 9. Nie goniłem, tym bardziej, że miejscami wyskakiwała szklanka...

Droga nr 11 faktycznie musiała wczoraj być nieźle zawiana.

A to efekt mego wyjazdu. Niestety nie dla mnie, a do pracy... Staruszka PPSz wz. 41. Lat 66.

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą pepeszkę w zaspie znalazłeś czy jak ? :okey:

Dokładnie w zaspie' date=' jeszcze właściciel był do niej przyczepiony :P[/quote']

Mam nadzieję że już go nie było dużo ;) ale tak poza tym pepeszka ładnie utrzymana jak na swoje lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawna?

Niestety okaleczona przez Centralne Laboratorium Kryminalne. Teoretycznie moglibyśmy kupić broń sprawną, ale dokupić do niej odpowiednią gablotę... Taniej wyszło wziąć wersję Deko.

Trochę broni jeszcze mają, jak ktoś chce może ruszać.

A piwnicy nie będę bronił, bo jej nie mam :P za to zastanawiałem się z ilu kont bankowych dałoby radę wypłacić pieniądze z takim "dowodem osobistym" :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEMO 70 myślałem, że Teściowa to do kręcenia tym mieszadłem.

Pepesza też ładna. Miałem kiedyś taką w rękach, nawet załadowaną.

Nie nie, mieszadło automat made in josefik, więc nie ma to tamto :okey: teściowa tylko do czyszczenia mieszadła po warce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się wykrywacz... Marzy, tym bardziej, że w mej okolicy trochę ruscy postrzelali. Ostatnio wykopano szczątki 20 żołnierzy niemieckich i przewieziono ich na zbiorczy cmentarz wojenny. Swego czasu znajomi wykopali pod drzewem 6 kanistrów niemieckich, w niektórych było jeszcze paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek kupuj wykrywacz zajebista sprawa odstresowywacz niezły na koniec sezonu miła niespodzianka srebrny denarek rzymski sabina augustina rzadkość. denerwują mnie goście którzy rozkopują mogiły żołnierzy potem cała wina spada na ludzi z wykrywaczami

wykrywacz możesz kupić a łażenie z nim jest zabronione takie prawo znowu głupie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.