Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może ruszyć coś z facebookiem? (ja co prawda mam tam konto tylko dlatego, aby córka mogła pograć w jakieś gierki flashowe - kotki, pieski, akwarium itp)

Nie wiem jak to do końca funkcjonuje, ale są tam jakieś grupy, do których można się zapisać. Jeżeli ktoś wie dokładnie o co w tym chodzi, można by stworzyć grupę o piwowarstwie domowym, do której każdy mający konto by się zapisał.

 

ps... ale ja nie wiem jak to działa :-)

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można bez problemu założyć grupę na FB i zacząć ją propagować - zapraszać członków. ale to będzie tylko taka grupa dyskusyjna - to raczej słaba funkcjonalność

 

można też założyć profil "gwiazdy" - gdzie osobnicy zarejestrowani na FB mogą zostawać fanami, można dodać proste forum dyskusyjne i publikować notatki bezpośrednio na stronie, a osoba prowadząca ma większe możliwości kontroli...

 

problem w tym, że nie do końca jestem pewien jak to działa - konto mam na FB tylko żeby samemu móc pograć w jakieś gierki flashowe - kotki, pieski, akwaria, itp... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB coś jest, bo są jakieś przekierowania stamtąd do filmu na YT. Sam nie korzystam, może to błąd ;), ale mam wstręt do takich portali po N-K. Ale jak piszecie, że te akwaria takie fajne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB coś jest, bo są jakieś przekierowania stamtąd do filmu na YT.

Do wersji z podpisami przynajmniej część takich trafiła z mojej strony na FB ;)

 

Jeśli chodzi o promocję w ten sposób, to jestem dość sceptyczna, bo byłoby to z grubsza równoważne przesyłaniu linka mailem do znajomych: jak przekażą dalej, to dotrze do osób z zewnątrz, jak nie, to nie dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notka o naszym klipie na svetpiva.cz

http://www.homebrewing.cz/clanek/4139-Jsem-domovarnik/index.htm

Ciekawe czy Czesi nakręcą swój film :)

Uwielbiam to. "Jsem Domovarnik" :lol:

 

Widzę, że Honza odnotował również fakt powstania Stowarzyszenia w Polsce. Kiedy nieco ponad roku temu odwiedzaliśmy z Andrzejem czeskich piwowarów w Pradze, dyskutowali o stowarzyszeniu się i chyba nadal dyskutują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Honza odnotował również fakt powstania Stowarzyszenia w Polsce. Kiedy nieco ponad roku temu odwiedzaliśmy z Andrzejem czeskich piwowarów w Pradze, dyskutowali o stowarzyszeniu się i chyba nadal dyskutują.

Ja bym się tak nie naśmiewał, polscy piwowarzy też sporo lat dyskutowali.

 

EDIT: Stan Hieronymus również odnotował powstanie Stowarzyszenia.

EDIT2: a Hieronymus dowiedział się o tym stąd.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich występujących w spocie i tych którzy nie występowali, a chcą podziękować twórcą za ich wysiłek. Zróbmy zrzutę piwną przy najbliższym spotkaniu live. Chciałbym żeby schodząc do własnej piwniczki widzieli że jesteśmy wdzięczni :lol: . Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za,

 

myślę, że zrzutę można w Brennej już zacząć :lol: i przekazać (jeśli się nie załapią z listy rezerwowej, albo nie będą po sąsiedzku) jakimś wspólnym transportem.

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich występujących w spocie i tych którzy nie występowali, a chcą podziękować twórcą za ich wysiłek. Zróbmy zrzutę piwną przy najbliższym spotkaniu live. Chciałbym żeby schodząc do własnej piwniczki widzieli że jesteśmy wdzięczni :lol: . Co Wy na to?

Szczególnie chciałbym, żeby doceniono maku i pawelka. Ja mam piwnice pełną, że aż wstyd opisywać piwa po 2 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich występujących w spocie i tych którzy nie występowali' date=' a chcą podziękować twórcą za ich wysiłek. Zróbmy zrzutę piwną przy najbliższym spotkaniu live. Chciałbym żeby schodząc do własnej piwniczki widzieli że jesteśmy wdzięczni :lol: . Co Wy na to?[/quote']

Szczególnie chciałbym, żeby doceniono maku i pawelka. Ja mam piwnice pełną, że aż wstyd opisywać piwa po 2 latach.

Chcę tylko powiedzieć, że niezmiernie mi miło.... :cool2: Ale podejmując się pracy przy JPD w ogóle nie myślałem o takich rzeczach.

A tak w ogóle to już wcześniej powinienem podziękować wszystkim za wszystkie ciepłe słowa, jakie tu padły.

Dzięki i Wasze zdrowie :)

 

ps. No dobra, nie teraz, jak skończę pracę... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję sie pod Pawelkiem obiema rękami :)

Jak już pisałem wcześniej, to była wielka przyjemność móc uczestniczyć w czymś takim.

Myślę, że pokłony należą się Kopyrowi, to On wykonał całą "czarną" robotę. Myśmy tylko pomagali :)

 

Dzięki wielkie, Wasze zdrowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że jest to dobry moment abyś otworzył sobie Stouta ;)[/quote']

Tak planuję właśnie dziś o północy. :beer:

W końcu go nie wypiłem' date=' bo mi się oczy zamykały, no i teraz pomyślałem, że go wypiję na 100.000 odsłon :lol:. A tego holenderskiego portera na 50k. :)[/quote']

No i mamy 50 tysięcy odsłon w sumie wersji JPD i JPD z angielskimi napisami. Z racji jednak, że jestem po kilku to Smoke Portera z Holandii wypiję jutro.

 

A za chwilę niespodzianka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 50 tysięcy odsłon w sumie wersji JPD i JPD z angielskimi napisami. Z racji jednak, że jestem po kilku to Smoke Portera z Holandii wypiję jutro.

 

A za chwilę niespodzianka... :)

A ja z racji tej cyferki otworzyłem swojego porterka uwarzonego 3.11.2007 :beer: Może to nie aż tak stare jak co niektóre w Twojej piwniczce ale nie mogłem się już powstrzymać ;):):lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.