Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wrzuciłem link na ... naszą klasę :) buahahahahaha :D

 

Kopyr, a co z pomysłem, żeby dać cynk popularnym portalom (wp, onet, interia itp)? Myślałeś nad tym?

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne gratulacje dla WSZYSTKICH zaangażowanych w ten projekt WASZE ZDROWIE :):beer::D

Też wystąpiłeś. :(

tak tak tle co prawda ale Przemo powinieneś się cieszyć że to jeszcze nie było w tej fazie :D

http://www.youtube.com/watch?v=S8NKvw0CGCg

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisis Panie i Panowie. Wielkie dzięki za pochwły...

Naprawdę, chyba w imieniu Pawełka i Kopyra mogę powiedzieć: TO BYŁA WIELKA PRZYJEMNOŚĆ

zrobić coś takiego dla tak zacnego gremium... i to nie jest ściema, bo jeśli widzę ludzi, którzy z taką pasją

i zaangażowaniem poświęcają się dla idei, to wszelaki marazm dni powszechnych idzie w niebyt...

Na nas po prostu nie ma mocnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebrnąłem przez wszystkie 20 stron wątku - więc jeżeli ktoś już rzucał ten pomysł to wybaczcie - ale może by zainteresować spotem organizacje typu Slow Food Polska? O Wielkiej Konfraterni nie piszę, bo baner piwo.org już jest na pierwszym miejscu w "partnerach" :) Czy jest plan, żeby uderzać do takich organizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebrnąłem przez wszystkie 20 stron wątku - więc jeżeli ktoś już rzucał ten pomysł to wybaczcie - ale może by zainteresować spotem organizacje typu Slow Food Polska? O Wielkiej Konfraterni nie piszę, bo baner piwo.org już jest na pierwszym miejscu w "partnerach" :) Czy jest plan, żeby uderzać do takich organizacji?

Nie było takiego planu. Aczkolwiek nikt tego nie wyklucza, choć wydaje mi się, że oni mają trochę inny profil, czyli istniejące i funkcjonujące na rynku produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.