Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poglądowo włożyłem domowe piwka, a wy tu... :beer: Nie można domowego piwa sprzedawać. :lol:

No to trzeba napisać do posła Palikota, by oprócz bimbru zezwolili na piwo.

(nota bene już to uczyniłem mailowo, acz nie otrzymałem potwierdzenia przeczytania wiadomości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro w ofercie trzech sklepów piwowarskich BA, CP i HB. No i w realu w Markecie Kopyra.

Z opisu torby ani ze zdjęcia nie wynika, czy jest w niej krata na butelki utrzymująca je w pozycji wertykalnej i chroniąca przez stłuczeniem (podobnie jak w torbach w tym poście http://www.piwo.org/forum/p36897-23-01-2010-11-08-39.html#p36897). Proszę o rozwianie wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć na więcej szczegółów (gramatura, rodzaj dna, zdjęcie szwów) czy kupujemy na wiarę :/ i za wygląd (podoba mi się bardzo :))

 

edit:

Nie rozdrabniając się na posty:

Gratuluję pomysłu na promowanie tego pięknego hobby oraz brawa dla biorących udział w tym przedsięwzięciu za efekt końcowy :)

Edytowane przez pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć na więcej szczegółów (gramatura, rodzaj dna, zdjęcie szwów) czy kupujemy na wiarę :) i za wygląd (podoba mi się bardzo :))

O w mordę. No nie wiem. Chyba trzeba kupować na słowo kopyra. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanepidy to mogą nas cmoknąć w kant ......... :lol:

Oby tak było. Gdyby dla piwowarów domowych powstała ustawa jak dla winiarzy to byłoby super. oczywiście byłoby wiele uwarunkowań, ale najlepiej jak sanepid byłby daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanepidy to mogą nas cmoknąć w kant ......... :lol:

Oby tak było. Gdyby dla piwowarów domowych powstała ustawa jak dla winiarzy to byłoby super. oczywiście byłoby wiele uwarunkowań' date=' ale najlepiej jak sanepid byłby daleko.[/quote']

Dzisiaj dostałem 16 piwek na wspólne warzenie w Rzecce,od Pani która pracowała w Sanepidzie, a teraz warzy piwo.Ci z Sanepidu też Piwowary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czasie to znaczy z większą akcyzą :cool:

Jejski nie kracz bo nam akcyzę wsadzą i po ptokach(w tym kraju nic nie wiadomo)na Białorusi lepiej mają bimbrownicy niż Polonusi,ich przynajmniej nie zamykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa by się przydała. Ale nie opracowana przez posłów i innych znawców, ale przez samych piwowarów. A zatwierdzona przez posłów. Niestety o tym możemy tylko pomarzyć. W naszym kraju interes społeczeństwa jest sprzeczny z interesem "rządzących". I tu jest problem.. Jak pogodzić interes jednostki z dobrem ogółu? Niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.