Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2010 / VIII Konkurs Piw Domowych


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również gratuluje wszystkim nagrodzonym , impreza wspaniała przynajmniej w tym roku dopisała pogoda. Szkoda tylko ze na koniec spotkała mnie nie miła niespodzianka , ktoś ukradł mi tablice rejestracyjna :D i znowu te urzędy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Informacja dla osób, które otrzymały ode mnie piwa. Z racji, że nie wyrobiłem się z etykietami deszyfruję numery z kapsli. Wszystkie moje piwa mają na kapslu BK jak Browar Kopyra i numer warki.

BK 51 - Monachijskie Ciemne - no powiedzmy :D przedostatnie miejsce w konkursie Piwo.org (UWAGA: może wylatać, otwierać ostrożnie nad zlewem).

BK 54 - Prawie jak Weizen - pszenica na 3068, 10tka z dużym dodatkiem słodu melanoidynowego (UWAGA: również może wylatać, otwierać ostrożnie nad zlewem).

BK 55B - Bryg - Milk Stout - 2. miejsce na KPD w Żywcu 2010.

BK 56S - Kliper - Extra Special Bitter - miało być IPA, ale wyszło za lekkie i za ciemne, więc zostało ESB, to akurat było na S-04 za szybko przerwałem fermentację, także powoli się klarowało, dlatego dużo osadu. (UWAGA: póki co nie wylata, ale jakby ktoś trzymał długo w ciepłym, to proszę zachować ostrożność).

BK 57 - Koga - Helles - z dodatkiem sporym słodu melanoidynowego.

 

Innych chyba nie było, ale jakby ktoś otrzymał jakiś inny numerek to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo dostałem dwa piwa z numerem 6' date='7 pisane cienkim markerem? Oczywiście zapomniałem.[/quote']

Ja mam podobny problem. Na kapslu numer 34 napisane niebieskim markerem. Sorry, nie pamiętam od kogo dostałem...

To chyba moje BPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem. Na kapslu numer 34 napisane niebieskim markerem. Sorry' date=' nie pamiętam od kogo dostałem...[/quote']

To chyba moje BPA.

O... dzięki. :) No tak! już sobie przypomniałem. BPA za BPA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz długo czekać.

Wyniki konkursu etykiet

 

Wyniki Konkursu Etykiet Piw Domowych:

1. "Jubileuszowe" Janusz Gawenda (Brzesko)

2. "Milk Stout" Tomek Witt (Gdynia)

3. "Czy Maj - Natchnienie od Trapistów" Paweł Błażewicz (Olsztyn)

 

To ściągnąłem z BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratulacje dla Dori oraz pozostałych laureatów.

Dzięki za wspaniałe spotkanie i dobrą zabawę.

 

Co do warsztatów na żywieckiej warzelni:

1. warka na "1" jest nasza - niech Ziemek wyśle ją do Olsztyna:P

2. Z dumą wpiszę w swoje piwowarskie CV - 8 warek - pod kierunkiem Grand Championa 2010

3. Dori - wpraszamy się na warsztaty w przyszłym roku - jak pisał Wojtek (lubimy jak się dzieje). Z tą różnicą, ze nie zaczynamy walczyć, jak ilość garów nie wzrośnie o 100%. Co roku jesteśmy bić rekord :(

 

Raz jeszcze pozdrawiam i dzięki za spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na imprezie w Żywcu :/ Pogoda nie rozpieszczała ale za to klimat imprezy wszystko zrównoważył :/ Wymieniłem się nawet piwkami i spróbowałem dostępnych gatunków :/ Dzięki Ignac99 za piwa :/ Mam nadzieję, że kiedyś i moje piwa będą na bardzo wysokim poziomie i będę mógł wystartować w konkursie :) Na dzień dzisiejszy chcę żeby moje piwa mi smakowały i ten najważniejszy cel już osiągnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.