Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie tylko będziesz warzyć ale i potrzymasz piwko w ręce (szef się ucieszy :D).

No co Ty, wyrwali mnie dziś ze snu, a przecież wiesz że rano nie piję :) Adaś nie szalej z tymi SMSami, bo ten mój występ może się okazać jakąś totalną porażką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok' date=' super, czekam na informacje, mi dwa razy mówić nie musisz( pod warunkiem,że zmiany w mojej pracy we wrześniu nie przeszkodzą).

Pozdrawiam.[/quote']

No jak nowy prezes da Ci awans to nie będziesz miał czasu dla siebie.

Wiesz, w życiu pewne są tylko dwie rzeczy śmierc i podatki, a jak będzie za 2 miesiące czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję' date=' że nie tylko będziesz warzyć ale i potrzymasz piwko w ręce (szef się ucieszy :)).[/quote']

No co Ty, wyrwali mnie dziś ze snu, a przecież wiesz że rano nie piję :D Adaś nie szalej z tymi SMSami, bo ten mój występ może się okazać jakąś totalną porażką :D

dzięki tym sesemesom słupki oglądalności telewizji publicznej wzrosną :)

dzięki pieron za przypomnienie :) czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, wyrwali mnie dziś ze snu, a przecież wiesz że rano nie piję :D

Przecież z rana piwo jak śmietana. To wie nawet Twój szef tylko nie chce narazić się pani dyrektor popijając koncerniaki. Na dodatek po koncerniakach ma zgagę i mu kiełbasa nie smakuje.

A ja wciąż czekam na potwierdzenie czy ten materiał dziś wyemitują :rolleyes: ... i tak siedzę w pracy więc nie obejrzę :D

Za chwilę się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama Mistrzyni nie wie co leciało, bo właśnie dojeżdża do chaty.

Mam nadzieję że szef widział dzisiejsze wydanie i jutro będzie premia (nie koniecznie samych produktów, które wytwarzają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz obstawiam: Gala, Wysokie Obcasy i Twój Styl. :D

Skoro już opanowała nasze branżowe czasopisma życzę jej tego co obstawiasz, szczególnie jeśli by coś z tego miała.

A już było by zajebiście gdyby powstała moda gospodyń (nie tylko wiejskich) gdzie warzyli by piwo swojej gorszej połowie i było podawane np. przed meczem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz obstawiam: Gala' date=' Wysokie Obcasy i Twój Styl. :D[/quote']

Skoro już opanowała nasze branżowe czasopisma życzę jej tego co obstawiasz, szczególnie jeśli by coś z tego miała.

A już było by zajebiście gdyby powstała moda gospodyń (nie tylko wiejskich) gdzie warzyli by piwo swojej gorszej połowie i było podawane np. przed meczem :D

Taaak

A "świat carlsberga" z reklamy to zwykłe slamsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już było by zajebiście gdyby powstała moda gospodyń (nie tylko wiejskich) gdzie warzyli by piwo swojej gorszej połowie i było podawane np. przed meczem :D

Ja w przyszłości (jak będę na emeryturze :D ) mam zamiar zapisać się do Koła Gospodyń Wiejskich w mojej miejscowości. Będę starała się przekonać panie do warzenia piwa :) :) . Ale oczywiście mam nadzieję ,że panowie piwowarzy mi w tym pomogą :) :) .

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.