Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

to faktycznie może być nas więcej niż 10tyś, ciekawe ile osób regularnie warzy, bo znam kilka osób, które swoją karierę (niestety) zakończyły na zestawie startowym, który dostały pod choinkę.

 

Patrząc na ilość forumowiczów na tym forum, a przecież może 1 na 10 osób zapewne w ogóle się rejestruje czy szuka informacji w internecie, to można przyjąć że jest nas sporo więcej niż 10 tysięcy, w tym będzie dobre 90%+ warzących tylko z puszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniku Polityka nr 27 (3.07-9.07.2013) jest artykuł p. Adama Grzeszaka pt. "Rewolucja z pianką"

 

Jest trochę podstawowych informacji nt. warzenia, trochę o małych browarach, wzmianka o Wielkim teście koncerniaków na blog.kopyra.com

Całkiem przyjemny artykuł ale oczywiście bardzo ogólny.

 

Jak ktoś będzie miał ochotę to mogę zrobić skan.

 

Witam

 

Link do tego artykułu :

 

http://www.polityka.pl/rynek/1547647,1,moda-na-domowe-piwa.read

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jake , jakbym widział komentarze na Onecie. Daruj sobie chłopie.

 

Dzisiaj zakupiłem na stacji BP gazetkę Kuchnia , pierwszy raz to widziałem , są dwa artykuły

to zajawka jednego z nich.

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/56,121951,14178530,Kontrakt_browarnika,,19.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prasa to też przecież media, mozna do tematu podejść LOL albo zastanowić się nad w pewnyą rodzaju zgrozą. Czytelnicy wierzą w to co czytają wierzą w to co oglądają. Jak np. w to że sól drogowa nie jest niebezpieczna jak to media mówiły, ludzie wierzą. Kreuje się więc skrzywione postawy konsumenckie oraz postawy społeczne daleko odbiegające od prawdy .....

Edytowane przez fabians
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dość ciekawe podejśie do piwowarstwa i fanów rodznki.pl : http://mojkufelek.pl...wego-w-tvp.html

 

Oglądałem ten odcinek (dostałem pilny telefon "włącz dwójkę, piwo robią") miałem niezły ubaw z tego co tam scenarzyści powymyślali, ale wcale nie liczyłem na to, że ktoś rzetelnie przedstawi cały proces, ale że ktoś ten odcinek będzie tak mocno przeżywał, nie spodziewałem się ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W weekendowym wydaniu Dziennika Polskiego ( dokładniej w Kronice Krakowskiej ) pojawił się artykuł o piwowarstwie domowym. Numer dostępny do jutra.

Pewnie o ten artykuł chodzi :) .

CETKKA0921s006.PDF

CETKKA0921s007.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.