Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz obstawiam: Gala, Wysokie Obcasy i Twój Styl. :/

Akurat Wysokie Obcasy to nie najgłupsze pismo - znalazłem tam kilka na prawdę super artykułów i szczerze tego życzę Dorotce aby tam się znalazła:)

 

Chyba PLAYBOY więcej płacą.

Ej Janek Janek - Playboye Ci chodzą po głowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powinna się zacząć teraz dyskusja, czy ten cały szum medialny, jak rok temu to dobrze czy źle.

 

Dori - gratulacje - mnie też belgi coraz bardziej interesują i mam nadzieję powalczyć jeszcze - i rób swoje, według swojego uznania.

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dobrze trzeba mówić o warzeniu piwa, bo w Polsce większość ludzi pije, a nie ma pojęcia jak piwo w ogóle powstaje. Może jak zobaczą Dori to na chwilę się zatrzymają i zastanowią nad tym jak powstaje piwo i że warto pić dobre piwo :/

 

ja też zaczynam skłaniać się w stronę belgów. Na razie zrobiłem saisona, teraz kręcę starter na pszenicę a co będzie dalej to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz obstawiam: Gala' date=' Wysokie Obcasy i Twój Styl. :beer:[/quote']

Akurat Wysokie Obcasy to nie najgłupsze pismo - znalazłem tam kilka na prawdę super artykułów i szczerze tego życzę Dorotce aby tam się znalazła:)

Nie no, myslę że te pisma same sie odezwą. Nie pisałem tego złośliwie. Marusia już była w Wysokich Obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że czym więcej nawet drobnych artykułów tym lepiej dla piwowarstwa domowego. Coraz więcej ludzi się o tym dowiaduje. Niestety tylko nieliczni mogą tego skosztować, ale może się to zmieni w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota :monster:

 

po pierwsze gratulacje - już jesteś na głównej w gazeta.pl :ble:

A artykuł nie jest zły:

- ma szansę zachęcić laika do zajrzenia na fora czy spróbowania;

- natomiast osoby "ze środowiska" doskonale zdają sobie sprawę, jak warzysz i jakie jest Twoje podejście więc będą wiedziały, że jest to drobna fantazja autora artykułu ;)

 

trzymam kciuki za dalsze publikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO o autoryzacji już pisałem. Uniknąłem podobnych sensacji. Fantazja dziennikarzy nie zna granic.

Jasne, tylko zwróć uwagę, że to nawet nie był wywiad, a radosna twórczość...

Mam nadzieję jednak że dzięki temu artykułowi, pomimo błędów, kilka osób zainteresuje się warzeniem piwa w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO o autoryzacji już pisałem. Uniknąłem podobnych sensacji. Fantazja dziennikarzy nie zna granic.

Jasne' date=' tylko zwróć uwagę, że to nawet nie był wywiad, a radosna twórczość...

Mam nadzieję jednak że dzięki temu artykułowi, pomimo błędów, kilka osób zainteresuje się warzeniem piwa w domu ;)[/quote']

No, bardzo ładnie. A fantazja dziennikarzy - to trudno zmienić. Można próbować kontrolować poprzez autoryzację ale i tak nie będziemy mieli pewności. Jakiś czas temu ze Staśkiem udzieliliśmy wywiadu do Życia W-wy (jeśli dobrze pamiętam). Zastrzegłem autoryzację. Wyłapałem kilka kwiatków. Tylko, że później tekst poszedł do kolejnej korekty i pojawiły się nowe, dziwne niespodzianki, zamieszczone na łamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu studenci i pracownicy PW otrzymali z góry polecenie, aby nie udzielać wywiadów tvn Warszawa. Spowodowane to było paskudnym reportażem, który zrobili o perfumach politechniki. Była w nim jakaś pani pracująca jako sprzątaczka, wypowiadająca się, że te perfumy pachną jak tani środek do mycia toalet (co jest niezgodne z prawdą) i podpisana była jako "wieloletni pracownik Politechniki Warszawskiej" tak jakby była jakąś panią profesor. No i takich akcji w tym reportażu było mnóstwo i potem długo tvn warszawa nie dostało żadnego wywiadu od nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.