Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Odbyło się to warzenie GCh czy nie ?
Niestety Belgian Pale Ale nie udało się uwarzyć podczas Brackiej Jesieni. Musimy poczekać jeszcze na drożdże :D Jednak czasu nie marnowałam i potrenował warzenie Brackiego :smilies:

Jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyło się to warzenie GCh czy nie ?
Niestety Belgian Pale Ale nie udało się uwarzyć podczas Brackiej Jesieni. Musimy poczekać jeszcze na drożdże :D Jednak czasu nie marnowałam i potrenował warzenie Brackiego :smilies:

Jeszcze nie.

tu napisali http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/cieszyn/news/cieszyn-z-pianka-na-dwa-palce' date='1533874

Jednym z najważniejszych wydarzeń tegorocznej imprezy było warzenie pierwszej warki Grand Championa 2010 - piwa autorstwa Doroty Chrapek z Pogwizdowa, które zwyciężyło w tegorocznym Konkursie Piw Domowych Festiwalu Birofilia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota Chrapek z Pogwizdowa k. Cieszyna została trzecim najlepszym piwowarem

znów zrobili z Ciebie mężczyznę. Mogliby napisać że zostałaś najlepszą piwowarką w Polsce, dużo lepiej brzmi :)

No nie wiem, wydaje się ( mi przynajmniej) że podkreślone jest iż została trzecim najlepszym piwowarem, co jest jednoznaczne że jest najlepszą piwowarką (a nie trzecią !!!).

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś trochę z naszego podwórka :D

Jeżeli kogoś ciekawiło, jak często odwiedzane są watki z zapiskami piwowarskimi, to poniżej małe zestawienie. (Nie brałem pod uwagę czasu założenia wątku, a jedynie ilość jego wyświetleń)

 

Swoją drogą, to też jedne z najczęściej czytanych tematów na forum :( Dori przegrywa tylko z wątkiem urodzinowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to też jedne z najczęściej czytanych tematów na forum :D Dori przegrywa tylko z wątkiem urodzinowym :D

Statystyki chyba sama podbijam. Nie prowadzę innych zapisków jak tylko te na piwo.org i często korzystam z archiwalnych swoich wpisów. Niemniej jednak bardzo mi miło, że oprócz mnie ktoś jeszcze je czyta :beer: Niestety wpisów chyba będzie coraz mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Niemniej jednak bardzo mi miło, że oprócz mnie ktoś jeszcze je czyta :D Niestety wpisów chyba będzie coraz mniej...

No, ale za to masz więcej wpisów w prasie i innych mediach :beer:

Mam nadzieję że brak czasu nie spowoduje że nie będzie można wpaść na pyszna kawę do Pogwizdowa :beer:

 

 

P.S Janusza goń do warzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak bardzo mi miło, że oprócz mnie ktoś jeszcze je czyta :)

No czytam i przeglądam dojść często, szczególnie jeśli napiszesz nowego posta. :)

Ciekawe co tam takiego ciekawego jest w moich zapiskach, przecież to mój prywatny pamiętnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.