Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc krótka relacja: wczoraj byly warsztaty z Jeffem Evansem. Duzo roznych piw do degustacji i odgadniecia co to. Praca w grupach - barmani i piwowarzy razem. Po poludniu rozpoczecie imprezy namiotowej, gdzie czesc piwowarow odpalila swoje piwa a czesc nie. Generalnie atmosfera super, wspaniale domowe piwa, nocne piwowarow rozmowy, itp.

Dzisiaj czesc zasadnicza konkursu - najpierw egzamin pisemny, potem podobno testy laboratoryjne piw konkursowych, potem 5 najlepszych poddanych zostanie ocenie sensorycznej.5 najlepszym zmierzy sie na scenie w finale miedzy 18 a 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem sms-a (chyba od Pierona, bo tylko on ma mój numer telefonu), że tam niezła giełda surowców jest. :)

 

A ja jestem uziemiony w domu, bo moja małżowina ma w ten weekend egzamin nurkowy PADI i siedzę niańcząc latorośl ("tataaaa, chodź zobaczyć mój rysuneeeeek!").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,szkoda że nie mogłeś pojechać,a ja dzis z przyjemnością warzę piwo.Będziesz w Cieszynie?

W Cieszynie Dorota będzie zajęta warzeniem G.Ch. więc nie będzie miała czasu nawet pogadać. Inna sprawa to zadośćuczynienie za Profesjonalia - przerasta możliwości moje i zasoby mej piwnicy. Wszystko wskazuje więc na to, że tegoroczny wrzesień będzie wymazany z mojego piwowarskiego kalendarza, poza oczywiście faktem rychłego przyjścia na świat przyszłej piwowarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacer, ach te Twoje marzenia. Znając nasze upodobania nawet koszulek już nie dostaliśmy.

 

Za chwilę pierwsza piątka, która dostała się do finału.

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacer, ach te Twoje marzenia. Znając nas nawet koszulek już nie dostaliśmy.

Za chwilę pierwsza piątka, która dostała się do finału.

Stawiam na ekipę białostocką (z półfinałów), Dori, może Pieron :)

 

 

edit

Spóźniłem się z postem.

GRATULACJE!

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce Krzysztof Kula, trzecie Dorota Chrapek, kolejne Piotr Wypych (na jego piwie gotował Makłowicz jedno z trzech dań) i ostatnie Wojciech Szała.

Jeden jest zwycięzca, ale najlepszych jest aż pięciu mistrzów piwowarskich. Cieszę się że mogłem razem z nimi tu być w Kazimierzu i przeżwać to razem z Wami (sam bym nie dał rady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Tomka za 1 miejsce, dla Doroty bo za nią trzymałem kciuki oraz pozdstałych finalistów :D

 

No i chciałem zauważyć, że w pierwszej trójce jest aż 2 półfinalistów z Wodzisławia. I jakie ja miałem szanse, aby sie załapać? Z najlepszymi trudno wygrać. :cool:

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chciałem zauważyć, że w pierwszej trójce jest aż 2 półfinalistów z Wodzisławia. I jakie ja miałem szanse, aby sie załapać? Z najlepszymi trudno wygrać. :D

Zauważ, że w pierwszej piątce jest po dwóch finalistów z Wodzisławia i Zielonej Góry, więc i ja miałem pod górkę i kilku innych ;) Jeszcze raz GRATULACJE dla zwycięzców jak i wszystkich finalistów :) :):cool::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.