Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org 8-10 kwiecień 2011 - zaproszenie


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Także chciałem podziękować za wspaniałą atmosferę i mile spędzony czas. Pierwszy raz uczestniczyłem w "kongresie". Nawet pogoda nie była wstanie popsuć dobrej zabawy i atmosfery . Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kurde, przyznam szczerze, że trochę zawiedziony jestem. A to z powodu piwa, które przywiozłem w kegu i do chaty musiałem zabrać z powrotem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, może to z powodu że nie miałem soku, ale chyba kwasu i jabłek nie było. Widocznie za duża konkurencja była. :)

Widzisz ja przywiozłem Duvela i marcowe, Duvela się wszyscy bali wypić więcej (oprócz mojego nieświadomego pomocnika, który odpokutował to następnego dnia), a marcowego wszyscy mieli już dosyć. Napełniłem wszystkie puste butelki z patentem i mimo to przywiozłem trochę z powrotem do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja przywiozłem Duvela i marcowe, Duvela się wszyscy bali wypić więcej (oprócz mojego nieświadomego pomocnika, który odpokutował to następnego dnia),

Mam butelkę. Zobaczę czy jest aż tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre, tylko ciężkie, że można je kroić :) pierwszą połowę piłem z przyjemnością, drugą już troche zmuszając się- trzeba było szkło opróżnić :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że sporo mój duvel stracił przez wysoką temperaturę i niskie nagazowanie. Teraz zacząłem się zastanawiać nad małą schładzareczką na takie właśnie okoliczności - może na Żywca się dorobię

Są małe schładzarki Party Cooler, mają sprężarkę, że nie potrzeba butli CO2. Tylko 2 wady: pierwsza cena nowej to ponad 3 000 zł, druga to, że pompowane powietrze do kega psuje piwo. Trzeba wypić w czasie kongresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, przyznam szczerze, że trochę zawiedziony jestem. A to z powodu piwa, które przywiozłem w kegu i do chaty musiałem zabrać z powrotem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, może to z powodu że nie miałem soku, ale chyba kwasu i jabłek nie było. Widocznie za duża konkurencja była. :tort:

Pieronie nie martw się zabierz ze dwa do Koniakowa i za moment bedą puste:lol::tort::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim , którzy dorzucili swoje piwa do skrzynki, która została przekazana Adamowi Małyszowi. Niestety nie dane nam było, z wiadomych względów, przekazać jej bezpośrednio Mistrzowi . Musieliśmy to zrobić za pośrednictwem koligacji rodzinnych :tort: .

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje ze Zlotową galerią? Ludków z fotoaparacikami było multum a w galerii zaledwie dwadzieścia kilka zdjęć :rolleyes:

Mam mnóstwo zdjęć, ale mam ostatnio "kumulację: i duży nawał prac służbowych i spraw osobistych i normalnie nie mam kiedy ich nawet wgrać do kompa i obejrzeć. Że nie wspomnę o obrobieniu i wysłaniu.

Ale co się odwlecze to nie uciecze. :tort:

Oczywiście nie powstrzymałem się i obejrzałem trochę w aparacie. Fakt... spora część z piątkowej nocy jest hmmm... fajna, ale raczej nie do publicznej prezentacji. :tort:

Tak więc do galerii będzie selekcja, a pewnie w jakimś sekretnym miejscu wrzucę do ściągnięcia wszystkie.

Ale to pewnie dopiero za parę dni. Sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim , którzy dorzucili swoje piwa do skrzynki, która została przekazana Adamowi Małyszowi. Niestety nie dane nam było, z wiadomych względów, przekazać jej bezpośrednio Mistrzowi . Musieliśmy to zrobić za pośrednictwem koligacji rodzinnych :beer: .

Ciekawa inicjatywa, Adam Małysz ma teraz dużo czasu, może połknie bakcyla i piwowarem zostanie :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.