Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org 8-10 kwiecień 2011 - zaproszenie


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze ja dołączę się do podziękowań za organizację zlotu. Dzięki elroy.

Miło było poznać wielu piwowarów w realu i wymienić się spostrzeżeniami i piwami (dzięki coder za piwa). Do zobaczenia na kolejnej "konferencji" :smilies::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cież... człowiek zmęczony po zlocie, a tu taki zapierdziel w pracy od samego rana że nawet nie miałem się kiedy podłączyć do forum...

 

Dziękuję wszystkim za spotkanie. Dziękuję za piwa. :) Było naprawdę super! Tomku, brawa za organizację. :smilies:

Ale jakoś tak szybko to wszystko zleciało. Tygodniowy kongres to byłoby to! A potem drugi tydzień urlopu żeby odpocząć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa mi się przypomniała: jak po zlocie poszedłem się napić herbaty, to przed pierwszym łykiem z przyzwyczajenia najpierw powąchałem aromat :)

 

I wiecie co? Wyczułem aldehyd! :):smilies:

Bo to była herbata aromatyzowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja również dziękuję za Kongres ;) A tak poważnie kto wie, może za rok oprócz spotkania dorzucimy jakieś prelekcje (jak to na kongresie). W końcu człowiek całe życie się uczy, a fachowców nie brakowało. Tylko laptop, rzutnik i hola! Salka też była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogłam być z Wami na Kongresie ;) Niestety nagromadziło mi się ostatnio troche problemów, ale mam nadzieję, że za rok już nic nie przeszkodzi mi w tym aby się z Wami spotkać i napić piwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogłam być z Wami na Kongresie ;) Niestety nagromadziło mi się ostatnio troche problemów, ale mam nadzieję, że za rok już nic nie przeszkodzi mi w tym aby się z Wami spotkać i napić piwa :D

Też nam Ciebie brakowało i też mam nadzieję, że za rok już nic nie stanie na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję' date=' że nie mogłam być z Wami na Kongresie ;) Niestety nagromadziło mi się ostatnio troche problemów, ale mam nadzieję, że za rok już nic nie przeszkodzi mi w tym aby się z Wami spotkać i napić piwa ;)[/quote']

Też nam Ciebie brakowało i też mam nadzieję, że za rok już nic nie stanie na przeszkodzie.

No szkoda, szkoda że nie dałaś radę ;). Na następnym mam nadzieję sobie odbijesz zaległości :)

 

Swoją drogą. Będę jeszcze w Wiśle niebawem, to muszę przekazać jakieś piwo dla Pani z recepcji (wiem która :D) za nową nazwę naszych spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, przyznam szczerze, że trochę zawiedziony jestem. A to z powodu piwa, które przywiozłem w kegu i do chaty musiałem zabrać z powrotem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, może to z powodu że nie miałem soku, ale chyba kwasu i jabłek nie było. Widocznie za duża konkurencja była. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron miał po prostu za dobre piwo. Moje posiadało stwierdzony przez degustatorów aldehyd octowy i kapronian etylu więc każdy sobie próbkę wziął :D

Żeby w domu poćwiczyć szkolenie sensoryczne ;)

Do domu wszyscy mieli kawałek, więc na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.