Skocz do zawartości

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wszystkim nagrodzonym.

 

Ja również sie bardzo ciesze to był mój debiut w konkursie jedno wystawione piwko w kategorii w której była największa konkurencja i dostało sie do finałowej 15tki :smilies: ciekaw jestem które miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejne gratulacje dla Jacka Michny' date=' który chyba jako jedyny wprowadził do finału piwa we wszystkich kategoriach. Coś niebywałego. :smilies:[/quote']

Nie jako jedyny' date=' bo Grand Champion uczynił podobnie. Oczywiście gratulacje dla obojga ludzi.[/quote']

Nie wiem, jak Ty, ale ja nie widzę u Janka RISa? Podobnie jak nie widzę, żeby jego Vienna Lager wszedł do finału. Albo więc się nie rozumiemy, albo ja mam jakiś inny plik.

Nie wiem kopyr co się tak napinasz. Czy wysłał sześć czy pięć, to niczego nie dowodzi, GCH zawsze jest tylko jeden. Szacun dla Jacka, jak i dla innych piwowarów, a dla Janka ponad wszystko :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdjęć z festiwalu u mojego przyjaciela w galerii:

http://www.pawelm-foto.pl/Birofilia2011-k-147.html

No wreszcie i ja jestem na jakimś zdjęciu. Dzieki bielok, bo już myślałem, że tylko mi się wydawało że tam byłem. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jako jedyny' date=' bo Grand Champion uczynił podobnie. Oczywiście gratulacje dla obojga ludzi.[/quote']

Nie wiem, jak Ty, ale ja nie widzę u Janka RISa? Podobnie jak nie widzę, żeby jego Vienna Lager wszedł do finału. Albo więc się nie rozumiemy, albo ja mam jakiś inny plik.

Nie wiem kopyr co się tak napinasz. Czy wysłał sześć czy pięć, to niczego nie dowodzi, GCH zawsze jest tylko jeden. Szacun dla Jacka, jak i dla innych piwowarów, a dla Janka ponad wszystko :smilies:

Ale o co Tobie chodzi przemo? Czy ja gdziekolwiek zakwestionowałem sukces Janka. Doceniam klasę Jacka, który jako jedyny z ponad 80 piwowarów wysłał 6 piw do konkursu i wszystkie weszły do finału. To świadczy o wielkim kunszcie, bo potrafi uwarzyć i lagera i ale, i lekkie jak 70/- i ciężkie jak RIS. Tylko tyle. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Pieron na to napisał, że to nic wielkiego bo Janek Szała dokonał tego samego, więc sprostowałem. Grand Champion jest Janka i nikt mu tego nie zabierze. Ja obok niego doceniam Jacka i nie kumam dlaczego Cię to boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem' date=' jak Ty' date=' ale ja nie widzę u Janka RISa? Podobnie jak nie widzę, żeby jego Vienna Lager wszedł do finału. Albo więc się nie rozumiemy, albo ja mam jakiś inny plik.[/quote'']

Nie wiem kopyr co się tak napinasz. Czy wysłał sześć czy pięć, to niczego nie dowodzi, GCH zawsze jest tylko jeden. Szacun dla Jacka, jak i dla innych piwowarów, a dla Janka ponad wszystko :smilies:

Ale o co Tobie chodzi przemo? Czy ja gdziekolwiek zakwestionowałem sukces Janka. Doceniam klasę Jacka, który jako jedyny z ponad 80 piwowarów wysłał 6 piw do konkursu i wszystkie weszły do finału. To świadczy o wielkim kunszcie, bo potrafi uwarzyć i lagera i ale, i lekkie jak 70/- i ciężkie jak RIS. Tylko tyle. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Pieron na to napisał, że to nic wielkiego bo Janek Szała dokonał tego samego, więc sprostowałem. Grand Champion jest Janka i nikt mu tego nie zabierze. Ja obok niego doceniam Jacka i nie kumam dlaczego Cię to boli?

Wiadamo że Jacek już od wielu lat warzy dobre piwa, ale Twoja wypowiedź jak dla mnie, jest lekkim umniejszaniem sukcesu Janka i tyle. Myślę, że to nie tylko moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadamo że Jacek już od wielu lat warzy dobre piwa, ale Twoja wypowiedź jak dla mnie, jest lekkim umniejszaniem sukcesu Janka i tyle. Myślę, że to nie tylko moje odczucie.

Jeżeli tak jest, to przepraszam Janka, Ciebie i resztę mieszkańców krainy Kwitnącego Ziemniaka. :smilies: Nie było moim celem umniejszanie sukcesu naszego Grand Championa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadamo że Jacek już od wielu lat warzy dobre piwa' date=' ale Twoja wypowiedź jak dla mnie, jest lekkim umniejszaniem sukcesu Janka i tyle. Myślę, że to nie tylko moje odczucie.[/quote']

Jeżeli tak jest, to przepraszam Janka, Ciebie i resztę mieszkańców krainy Kwitnącego Ziemniaka. :smilies: Nie było moim celem umniejszanie sukcesu naszego Grand Championa.

No myślę, Pyrlandia Ci wybacza :okey::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 6 wysłanych miałem 4 w finale. Niestety żadnego pudła. Pierwszy raz taka wpadka. Muszę się poprawić w przyszłym roku. A tak ogólnie to taki lichy sezon był dla niektórych piwowarów. Byle do przodu.

 

Zapomniałem dodać najważniejsze, że na pudle była moja uczennica i to też dla mnie wielki sukces.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dziadka 0 wysłanych 0 wygranych,a rodzina mówi piwo mniam,mniam.I to się liczy.:D

U mnie też 100% zgodności, 0 wysłanych, 0 w finale, 0 na pudle. :D

 

Nie mam czasu na konkursa, rodzina dopomina się o piwo, trza warzyć a nie wysyłać butelki na zmarnowanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wiedeńskie i bohemskie i jest jeden finał. Również tak jak sędziowie uważałem że jedno było dobre drugie gorsze - tyle że akurat odwrotnie :D

Edytowane przez pedro22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wysłaliśmy dwa i oba przepadły - dużo pracy przed naszym browarem. W przyszłym roku musi być co najmniej jeden finał.

 

Wiktor - gratuluję (i troszkę zazdroszczę). Mam nadzieję, że opiszesz jak wygląda taka praca jaka różnica w porównaniu z domowym warzeniem no i ogólne obserwacje.

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwal oficjalnie' date=' bo widzę, że na [i']twarzoksiążce[/i] profil uaktualniłeś :)

Tu się chwalę :)

Wiktor - WOW !!! Gratulacje !!! Też troszeczkę zazdroszczę i ... trzymam kciuki !! :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie problemu popatrzeć jak warzę piwo - warzelnia i fermentownia są na widoku - trzeba tylko przez te 6 godzin pić tyle piwa żeby nie wyprosili z restauracji ;)

Jak zrobisz dobre, to nie będzie problemu posiedzieć parę godzin, nie takie rzeczy my ze szwagrem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.