Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie pspd pojawiła się informacja:

375 piw zgłoszono do X Konkursu Piw Domowych, którego finały odbędą się w dniach 15 i 16 czerwca w Żywcu w ramach Festiwalu Birofilia 2012. Tak duża liczba zgłoszeń oznacza konieczność przeprowadzenia eliminacji, co nastąpi w dniach 7, 8 i 9 czerwca w miejscu przebywania piw, czyli w browarze żywieckim. Wyniki eliminacji nie będą podane do publicznej wiadomości, tak aby wszyscy zainteresowani piwowarzy mogli żywić nadzieję na sukces do samego końca, czyli do momentu ogłoszenia nazwisk laureatów. To jest przewidziane na sobotę 16 czerwca o godzinie 18:00.

 

Czyli dobrze obstawiałem:

A jeśli chodzi o łączną ilość to strzelam, że nie będzie więcej jak 350-400 piw. To i tak daje 35-40 piw na jedną kategorię...

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam płatności? Chciałbym by pewny, że przelew doszedł. (nie wiem czy to mój program do pdf, czy nie ale numer konta w jednym pliku który otwarłem pokazywał niekompletny numer, dobrze że otwarłem drugi. Piwa już wiem, że dotarły w całości, czyli omijałem dziury dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta w której uwarzyć najtrudniej czyli barleywine. Natomiast ta, w której najtrudniej uwarzyć dobre piwo, czyli pils będzie pewnie najliczniejsza.

Nie okazałem się tak dobrym prorokiem jak Stasiek. Tylko połowa się sprawdziła: najsilniejsza konkurencja w pilsie (49). Najmniej jest California common (19). Barleywine jest aż ;) 24.

Edytka:

Drugie miejsce dla witbiera: 47 zgłoszonych.

Edytowane przez JacekKocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria I - 32 piwa,

Kategoria II - 41 piw,

Kategoria III -49 piw,

Kategoria IV - 47 piwa,

Kategoria V - 42 piwa,

Kategoria VI - 19 piwa,

Kategoria VII -45 piw,

Kategoria VIII - 34 piw,

Kategoria IX - 38 piw,

Kategoria X - 24 piwa,

131 browarów domowych zgłosiło 371 piw

Edytowane przez szop007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.