Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Grand Championa, a także dla wszystkich innych nagrodzonych. Atmosfera była świetna, wspaniali ludzie. Najlepsze piwo jak zwykle u piwowarów domowych. Dla mnie najsmaczniejsze to saison Vettisa, stout Pierona i tradycyjnie grodzisz u Wogoszy. Najbardziej niesamowite i zaskakujące piwo u Kentakiego. Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nagrodzonych, a szczególne gratulacje dla Andrzeja za GCH.

Gratulacje również dla PIERONA za I miejsce w głosowaniu uczestników festiwalu na Najlepsze Piwo Festiwalowe.

Atmosfera super, kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal pierwsza klasa, super atmosfera. Gratulacje dla laureatów.

Miło było Was poznać, spróbować Waszych piw - dało mi to kopa w doskonaleniu się w sztuce piwowarskiej ;). Dzięki za fajnie spędzony czas i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas w świetnej atmosferze ;) Gratulacje dla Andrzeja, jak i również gratulacje dla pozostałych laureatów :beer: Do zobaczenia na kolejnej Birofilii !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Czy receptura GCH jest na forum? Znów nie spróbowałem piw w alejce. :)

 

W tym roku jakby było mniej ludzi.

 

 

Do zobaczenia na kolejnej Birofilii !

 

Teraz spotkanie w Cieszynie.

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla laureatów i oczywiście dla GC! :okey:

Impreza jak zwykle super. Piwa też super. ;) Fajnie było znów się spotkać. Szkoda tylko że te dwa dni tak szybko zleciały.

Zdjęć natrzaskałem chyba z pińcet - jutro przejrzę, obrobię i na pewno parę wrzucę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rewelacyjnie spędzony czas w doborowym towarzystwie. Był to mój pierwszy festiwal, ale na pewno nie ostatni :) Jeszcze nigdy nie piłem tylu wspaniałych piw. Saison Vettisa świetny, piwa serwowane przez Wogosza i Dżonego rewelacyjne, piwo Pierona warzone z 2 kg chmielu o dziwo nadzwyczaj pijalne - BARDZO SMACZNE!, Dori Twoje BPA świetne. Nie spodób wszystkich wymienić... było naprawdę super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.