Skocz do zawartości

koszulki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co osoba to inny pomysł ;) . Jestem za małym logo i nickiem z forum z przodu i za logo piwo.org z tyłu. Wszystko wykonane techniką DTG (tak to się chyba nazywa) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką biorę od ręki (oczywiście cena gra pewną rolę ;) )

/nick we własnym zakresie/

Ja pierwszą wersję.

Nicka we własnym zakresie sobie nie wyobrażam, raczej jako opcję przy wyborze koszulki czyli bez nicka albo z nickiem za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo: logo nie może być w tej formie. To są cztery kolory :/

Zacznijmy od tego, że logo w postaci ogniska jest kiepskie. Liczyłem już dawno, że logo zostanie zrobione w stylu favikonki, czyli szklanka stouta. Zostawiłbym więc tylko "piwo.org". Z tyłu biały napis PIWOWAR, kolor koszulki - tylko czerń. Chodzi o to, żeby to wyglądało jak koszulka służbowa, coś jak OCHRONA. Ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy kupuje taki ascetyczny stajl. Ale wyobraźcie sobie efekt jak kilkanaście osób pomyka w koszulce z wielkim napisem PIWOWAR na plecach. Problem trochę robi się z dziewczynami, bo PIWOWARKA już nie ma tego efektu. Ja bym wtedy na ich miejscu wziął też napis PIWOWAR, ale to już one muszą się wypowiedzieć, czy coś takiego je interesuje.

 

Nick byłby fajny. Może w postaci haftu na rękawie. Albo tak jak jest na browar.bizowych koszulkach wyklejone jakimś filcem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem trochę robi się z dziewczynami, bo PIWOWARKA już nie ma tego efektu. Ja bym wtedy na ich miejscu wziął też napis PIWOWAR, ale to już one muszą się wypowiedzieć, czy coś takiego je interesuje.

Może być PIWOWAR, byle fason był damski ;), bo "S" PSPD jakaś taka wielka i workowata :/

 

Jestem za nickiem i logo na piersi oraz napisem PIWOWAR na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie pasuje nick - w żadnym miejscu. Bez tego koszulka jest normalnym "ubiorem", z nickiem oczywiście jest miło, ale nie da się w niej chodzić na co dzień, przynajmniej ja tak to odczuwam. Mam parę koszulek z różnych zlotów z moim nickiem i noszę je tylko w zimę, pod ubranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie pasuje nick - w żadnym miejscu. Bez tego koszulka jest normalnym "ubiorem", z nickiem oczywiście jest miło, ale nie da się w niej chodzić na co dzień, przynajmniej ja tak to odczuwam. Mam parę koszulek z różnych zlotów z moim nickiem i noszę je tylko w zimę, pod ubranie.

Ja tam chodzę z "kopyrem" ;) na wakacjach, konkursach, zlotach, do roboty rzadko, bo zwykle chodzę w koszuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nick na rękawie?

No to problem.... bo teraz na lewym czy na prawym ?? Głosowanie !! ;)

 

 

Z tyłu biały napis PIWOWAR, kolor koszulki - tylko czerń.

Właśnie raczej czarny napis a koszulki - tylko biel ! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nick na rękawie?

No to problem.... bo teraz na lewym czy na prawym ?? Głosowanie !! ;)

Oczywiście na lewym. Bliżej serca. :) Poza tym w ruchu prawostronnym łatwiej przeczytasz napis na lewym rękawie człowieka nadchodzącego z przeciwka.

 

Z tyłu biały napis PIWOWAR' date=' kolor koszulki - tylko czerń.[/quote']

Właśnie raczej czarny napis a koszulki - tylko biel ! :)

Po pierwsze - czarny wyszczupla. :/ Choć wiem, że to dla Ciebie może nie być argument. :/

Po drugie ochrona zawsze ma czarną.

Po trzecie parafrazując Henry'ego Forda - koszulkę można zamówić w każdym kolorze pod warunkiem, że będzie to czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem "ochrona".

W czarnej się na słońcu można "uwarzyć'.

Tak... wyszczuplanie to słaby argument.

;)

 

EDIT: ...i czarna płowieje.

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nick na rękawie?

No to problem.... bo teraz na lewym czy na prawym ?? Głosowanie !! :(

No świetnie' date=' ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?[/quote']

"W zasadzie są 3 główne metody głosowania ..." :( Ale myślę, że KaOwiec ... (przez Ciebie znowu będę musiał obejrzeć sobie REJS ) znaczy się Elroy niech wybierze sposób głosowania :) i konkretne pomysły/projekty.

 

EDIT: Ankiete wypełniłem ale i tak chyba będziemy musieli mieć nową... osobiście jestem za czarną, z przodu: Piwo.org, z tyłu PIWOWAR, i nadal trzymam się nicka na ramieniu - lewe moim zdaniem jest dobrym pomysłem. Nie sądzę, żeby nie można było iść do roboty w takiej koszulce - wręcz przeciwnie nie mam nic naprzeciw, a nawet uważam, że to fajnie wygląda.

Edytowane przez shayboos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ...i czarna płowieje.

...i biała żółknie... Normalnie jak nie urok to s*aczka!

I dlatego demokratycznie (ankieta) powinny być dwa kolory.

Czarna vel wyszczuplająca (z białym napisem) i biała (z czarnym). Jak będą jednakowe (logo/ nick z przodu, PIWOWAR na plecach) to i tak (pomimo dwóch wersji kolorystycznych) będzie ona naszą "koszulką służbową".

I "wyobraźcie sobie efekt jak kilkanaście osób pomyka w koszulce z wielkim napisem PIWOWAR na plecach" w czasie jakiegoś zlotu/giełdy !! :(

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "PIWOWAR" jest jakieś takie bez polotu. Brak w tym nawet nawiązania do hobbistycznego aspektu naszego zajęcia. Na taką raczej się nie zdecyduję.

 

Z wszystkich propozycji najbardziej podoba mi się "PIWO-WARZĘ W DOMU". Jest gra słowna, jest coś chwytliwego, nad czym trzeba się zastanowić, jest dookreślone.

 

Logo obowiązkowe, nick jako opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wyniki ankiety wyglądają tak (34 ankietowanych):

 

1. 85% jest za koszulką z obustronnym nadrukiem

2. - 64% ankietowanych uważa, że z przodu powinien znajdować się również nick z forum

- 23,5% uważa, że poza logo nic nie powinno być z przodu

- Niecałe 12% domaga się nazwy browaru

3. - 59% jest za PIWOWARem na plecach

- Niecałe 18% jest za "Piwo warzę w domu"

- 12% nie chce nadruku na plecach

- Inne hasła to 9%

4. - Zdecydowana większość jest za koszulkami w dwóch kolorach (czarnej i białej) - 64,7%

- 23,5% uważa, że koszulki powinny być tylko czarne

- 11% ankietowanych chciała by koszulkę w innym kolorze

5. Co do logo to większość jest za kolorowym logo - 64,7%

 

Padła również propozycja aby zamiast zwykłego T-shirta zrobić koszulkę polo.

 

Podam również stronę z wynikami do wglądu.

http://www.ankietka.pl/wyniki-badania/61370/koszulki-piwoorg.html

 

Z tej ankiety myślę, że można zobaczyć czego oczekują użytkownicy forum po forumowych koszulkach. Teraz tylko od Elroya zależy czy zrobi projekt koszulki zgodny z oczekiwaniami użytkowników. :(

 

PS. Oczywiście dalej można głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.