Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jest tu jednak głębszy sens. Nie idźmy drogą pewnych dyrektorów teatrów.

 

Cieszę się, że nie tylko ja widzę chmiel, bo moja żona miała pewne wątpliwości co do mego spostrzegania rzeczywistości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem cały i zdrowy. Fajnie było, już niedługo u kopyra na blogu sporo filmów z degustacji różnych piw.

 

Nie powiem, ale moje horyzonty piwne baaardzo sie poszerzyły.

 

Piątkowy wieczór z 2/3 ekipy Pracowni Piwa bardzo fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostanę po raz pierwszy wniebowzięty

od kiedy dowiedziałem się na studiach jaki jest materiałowy współczynnik bezpieczeństwa podczas projektowania "maszyn latających" nie wsiadam do nich ;)

Wróciłem cały i zdrowy

szczęście początkującego :smilies:

 

a tak poważnie pozazdrościć :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby kto nie słuchał. Audycja o legalności przenośnych radarów. Jako główny bohater pojawia się nasz ukochany Główny Urząd Miar. Polecam, do odsłuchania na stronie Trójki.

 

http://www.polskieradio.pl/9/325/Artykul/829473,Nielegalne-suszarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam po przerwie, małej przerwie. Wczoraj wróciłem ze szpitala po operacji wycięcia robala :roll: Nie będzie czego zalewać ;) Przyjemne to niestety nie było i nie jest w dalszym ciągu. Zero dźwigania, ledwo co mogę chodzić, żadnej pracy w browarze i oczywiście co najgorsze bez :beer: Jestem szczęśliwy że dobrze się goi i mogę oglądać finał LM w domu, a nie w umieralni :D Mała przestroga. Jeśli boli Cię brzuch w prawym dole dłużej niż dobę to natychmiast do lekarza, bo potem mogą być bolesne komplikacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, małej przerwie. Wczoraj wróciłem ze szpitala po operacji wycięcia robala :roll: Nie będzie czego zalewać ;) Przyjemne to niestety nie było i nie jest w dalszym ciągu. Zero dźwigania, ledwo co mogę chodzić, żadnej pracy w browarze i oczywiście co najgorsze bez :beer: Jestem szczęśliwy że dobrze się goi i mogę oglądać finał LM w domu, a nie w umieralni :D Mała przestroga. Jeśli boli Cię brzuch w prawym dole dłużej niż dobę to natychmiast do lekarza, bo potem mogą być bolesne komplikacje!

No to zdrówka pozostało życzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - piję za Twoje zdrowie. Wiesz co Cię czeka w najbliższym czasie, musisz mieć siły i formę.

Tego do końca nie wiem, ale już się boję :D Trzydniowe zgrupowanie w tak zacnym gronie to poważna sprawa :smilies:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.