Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jak sobie radzicie na imprezach towarzyskich w pubach?

Ja mam coraz gorzej, bo praktycznie żadne piwo komercyjne mi nie podchodzi już i sączę dla towarzystwa jeden kufel przez całą imprezę :)

Ostatnio przemyciłem pół skrzynki do knajpy. Oczywiście kelner nie zwrócił nam uwagi, ale potem doszły mnie słuchy, że się dziwili co oni tam polewają, że takie mętne piwo piją :)

Wyrozumiały kelner. Ja to już rzadko do knajp chadzam :), a jak już to zmuszam (choć mocno nie muszę) resztę towarzystwa do wybrania Czeskiego Raju, Bierhalle czy czegoś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że jutro, a właściwie dziś WOLNE od pracy :) Przynajmniej się można piwa napić :)

Ja też jutro na lajcie, a następne pótorej tygodnia na półtorej etatu, bo się "właściciele" :) na urlop wybierają. No ale potem ja się wybiorę nad morze, z laptopem i robotę będzie trzeba zrobić zdalnie. I to mnie przeraża czy to zafunguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już o tym było. Mówicie o braku czatu... Może by tak jakiś "shout box" na głównej? Proste, nie zajmuje wiele miejsca. Widoczne. Świetnie posłużyłoby nie tylko dla pogaduszek, ale i jako ekspresowa pierwsza pomoc. Zawsze ktoś jest na forum. Nie trzeba by wtedy zakładać tylu niepotrzebnych nowych tematów. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca co jakiś czas i był już dyskutowany. Nie będzie shoutboxa.

elroy - może pomyślałbyś o serwerze jabbera i jakimś kliencie wbudowanym w stronę?

 

Innym rozwiązaniem, mógłby być wątek "Potrzebuję pilnej pomocy", przyklejony w "Wsparcie piwowarskie", który każdy chętny mógłby subskrybować i pomagać w nagłych potrzebach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, zaraz utworzę taki wątek

Dla mnie to nie jest najlepszy pomysł i należałoby go wcześniej przedyskutować. Boję się, że każdy szukający pomocy zamiast szukać odpowiedniego wątku dotyczącego danego problemu, bądź zakładać wątek który może komuś w przyszłości się przyda będzie pisał w "wątku-śmietniku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że będzie strasznie zaśmiecony ten watek, bardziej pasuje mi wersja ze z prefiksem [PILNE] w temacie wątku.

Ale można na jakiś czas zostawić może wątek założony przez codera chwyci.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chemioterapia za nami. 3 lipca ruszają badania kontrolne i druga część zabaw. Wczoraj uruchomiłem palce i wyliczyłem, że jeszcze parę dni i będzie skończony piąty miesiąc leczenia. Rany. Nie zauważyliśmy upływu czasu. Oczywiście odnotowujemy zmiany miesięcy, ale jakoś ich nie liczymy. Kosmos.

 

I jest pięknie :/ Pozdrawiamy z domu ;) Jak widać Wierka zna nowe, ciekawe zabawy :/

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chemioterapia za nami. 3 lipca ruszają badania kontrolne i druga część zabaw. Wczoraj uruchomiłem palce i wyliczyłem, że jeszcze parę dni i będzie skończony piąty miesiąc leczenia. Rany. Nie zauważyliśmy upływu czasu. Oczywiście odnotowujemy zmiany miesięcy, ale jakoś ich nie liczymy. Kosmos.

 

I jest pięknie :/ Pozdrawiamy z domu ;) Jak widać Wierka zna nowe, ciekawe zabawy :/

Życzymy zdrowia i jak najlepiej dla małej.

 

Pozdrawiamy,

B i Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.