Skocz do zawartości

Jestem domowym piwowarem


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że mam zajętą sobotę bo bym do Was dołączył. Ale mam cichą nadzieję (może jestem trochę złośliwy), że ze względu na pogodę przełożycie termin spotkania. W niedzielę ma już być znowu upalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cytuję za wyślij.to

 

"Limit dla niezarejestrowanych użytkowników dla tego pliku został przekroczony." :lol: A ja jakoś nie mam ochoty ładować się na taki serwis...

 

czy nie dałoby się wrzucić filmu na Rapidshare albo coś bardziej ogólnodostępnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem się zarejestrować. 1 min. i po sprawie.

Szczególnie że sam mogę polecić ten serwis, bo jest atrakcyjny i mie się przydaje.

Na pewno pliki nie znikają !!!

Jutro zamieszczę plik na serwerze gdzie nie będzie limitów, więc proszę o cierpliwość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 lata później...

tylko ze u nas jest na razie z 10 browarow rzemieslniczych (nie chce mi sie dokladnie liczyc , chodzi mi o przyblizony rzad wielkosci)

 

kontraktowych nie licze, powyrastaly jak grzyby po deszczu, ale wg mnie nie jest to pelnoprawna forma piwowarstwa rzemieslniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze u nas jest na razie z 10 browarow rzemieslniczych (nie chce mi sie dokladnie liczyc , chodzi mi o przyblizony rzad wielkosci)

 

kontraktowych nie licze, powyrastaly jak grzyby po deszczu, ale wg mnie nie jest to pelnoprawna forma piwowarstwa rzemieslniczego.

A jaka jest pełnoprawna forma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka, w ktorym rzemieslnik posiada swoj rzemieslniczy zaklad i moze w nim wykonywac swoja prace w sposob nieograniczony kontraktem.

Tym samym tokiem rozumowania, prawdziwy kierowca jest tylko wtedy gdy posiada własny samochód. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest wg mnie zle porownanie. Twoje porownanie dotyczy terminu 'piwowar'. Piwowarem jest ja, Ty, ludzie z Artezana i wszyscy kontraktowcy. Piwowarem rzemieslniczym juz ja ani kontraktowcy nie.

 

Stosujac Twoj przyklad to by bylo kiedy wlasciciel firmy transportowej pozyczalby od kogos auto za kazdym razem jak chce przewiezc towar i na przyklad nie moglby przewozic okreslonych dobr poniewaz wykluczalby to jego kontrakt.

Edytowane przez Lodzermensch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest wg mnie zle porownanie. Twoje porownanie dotyczy terminu 'piwowar'. Piwowarem jest ja, Ty, ludzie z Artezana i wszyscy kontraktowcy. Piwowarem rzemieslniczym juz ja ani kontraktowcy nie.

 

Stosujac Twoj przyklad to by bylo kiedy wlasciciel firmy transportowej pozyczalby od kogos auto za kazdym razem jak chce przewiezc towar i na przyklad nie moglby przewozic okreslonych dobr poniewaz wykluczalby to jego kontrakt.

Ok to ty twórz sobie nowe definicje słowa piwowar. Ja sobie i tak będę po swojemu piowowarem rzemieślnikiem, na dodatek jestem członkiem szkockich piwowarow rzemieślników. Wśród członków mamy amatorów, kontraktowcow i właścicieli browarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, badz po swojemu. Sa tacy co uwazaja sie na przyklad za Napoleona, inni za kobiete a maja wasy i wlosy na klacie.

 

Cala dyskusja byla o browarach rzemieslniczych, ktore zroznicowalem od browarow kontraktowych. Robie tak nie tylko ja ale i na przyklad ratebeer.

 

Konczac te watek chcialem jasno podkreslic, ze zycze kazdemu kontraktowcowi by zdolal zbudowac swoj browar - bo mysle, ze wielu z tych, ktorzy kochaja piwo i je robia w domu to jest to pewne marzenie, a tym bardziej to marzenie musi byc silniejsze jesli mialo sie mozliwosc warzyc kontraktowo.

Edytowane przez Lodzermensch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.