Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele się zmieniło od ostatniej pogaduszki na spikerii, a idea swobodnej rozmowy głosowej w mojej głowie została. Spikeria miała tą zaletę że jedna osoba mówiła określony czas. Niestety skype tej wygody niema, ale chyba nie pozostaje nam nic innego w tej chwili i jeśli jest taka wola, a myślę że tak zróbmy coś na skype. Z mojej strony wraca propozycja swobodnej rozmowy piwowarów i piwowarek. Kto jest za na niedzielę od 19.00 ? Jak zwykle wyznaczam o tydzień za późno, ale może się uda? Jeszcze pozostaje kwestia nicków do dodania w liście kontaktów.

1 jejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pomysł - może wykorzystać serwer Team Speak? Jest sporo publicznych, a w razie potrzeby to na przyszłość ogarnę jakiś tylko dla nas na czas spotkań, bo mam licencję na 500 slotów. Korzystam z TS od 3 lat i to naprawdę świetna forma kontaktu - używają go głównie gracze żeby mieć kontakt podczas grania. Jakość rozmów i możliwości są ogromne. Na jutro też coś w razie potrzeby załatwię. Aplikacja klienta jest prosta:

 

http://www.teamspeak.com/?page=downloads

 

Spróbujemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Team Speak był już poruszany. W sumie do końca nie wiem jaki problem jest bo instalacja progsa nie powinna być problemem :D Może Jejski coś wie więcej.

 

To nie jest żaden problem - instalujesz i działa. Co jest dobre to bardzo dobra jakość dźwięku.

 

Była Spikeria bez potrzeby instalacji.

 

Racja, ale w razie co można mieć alternatywę.

 

Swoją drogą co stało się ze spikerią?

 

Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rozmowę jestem za powtórzeniem takich spotkań a nawet by stały się cykliczne.

 

Czekam na kolejne spotkanko i pogaduszki o piwie i przy piwie :)

Edytowane przez tomo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

z racji tego, że testujemy nowe rozwiązanie w postaci Team Speaka może w niedzielę zrobilibyśmy kolejne spotkanko ? Przy okazji mielibyśmy okazję przetestować czy rozwiązanie w postaci Team Speaka sprawdzi się do naszych potrzeb.

Z Undeath'em przetestowaliśmy serwer TS, który postawiłem na dostępnej mi maszynie, wszystko działa więc można by sobie uciąć jakąś pogawędkę.

 

Jakoś nie udało nam się jeszcze z Jejskim złapać i omówić pewne kwestie, ale mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe, że pchnę ten temat dalej :)

 

Jak się na to zaopatrujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeamSpeak dla osób nie wiedzących ( ja też używałem pierwszy raz) jest banalnie prosty w obsłudze, jest też wersja polska jak będzie potrzebna pomoc to piszcie. :) Łukasz dodaj jeszcze adres serwera tak żeby nie musieli ludzie w niedzielę na ostatnią chwilę szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele nie dam rady.Moja LP zaplanowała już nam czas.

 

Czekam na dalsze instrukcje i wiadomości jak wam poszło z testami w większym gronie :)

Edytowane przez tomo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.