Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w takim razie ja też zdążę nakręcić wysłać przez rapida myślę że do środy

No to dawaj josefik, masz na tyle ciekawy browar, że jest co pokazać. ;)

 

I teraz tak, oficjalny termin zakończenia nagrywania jest nadal 30.10.2009, ale... :) jeśli ktoś napisze, że już zaraz kręci i już wysyła, to kilka dni jeszcze mu damy, ale proszę o ujawnienie takiej chęci albo w tym wątku, albo do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dam radę, ale myślę że osoby które podobnie jak ja jeszcze nie wysłały, traktują termin 30.X jako termin ostatecznej wysyłki np na poczcie, wiesz, decyduje data stempla itd. ;) Może trzeba to bardziej sprecyzować że np. 30 mają być wszystkie materiały na stole montażysty ... chyba że gdzieś nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dam radę, ale myślę że osoby które podobnie jak ja jeszcze nie wysłały, traktują termin 30.X jako termin ostatecznej wysyłki np na poczcie, wiesz, decyduje data stempla itd. ;) Może trzeba to bardziej sprecyzować że np. 30 mają być wszystkie materiały na stole montażysty ... chyba że gdzieś nie doczytałem.

Ach pomyliło mi się. :rolleyes: Myślałem, że teraz będzie 30.

Tak należy traktować to jako termin, decyduje data stempla pocztowego. Czyli będziemy czekać najprawdopodobniej do 06.11.09. aczkolwiek w tym właśnie tygodniu muszę już mieć zgłoszenia, że na kogoś jeszcze czekamy, bo może uda się np. 3. lub 4. dać pawelkowi zielone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odpowiednio dużo zapłacić :)

Nie no Maryush nie można w ten sposób. Jak zapłacić? Po prostu... wesprzeć. :)

 

A tak serio, to musiałby TVN zrobić jakiś program o piwowarach domowych, bo inaczej to raczej nikt tego nie puści. Zresztą to od początku miał być klip internetowy. Jak będziemy mieli 10 milionów odsłon to się sami zainteresują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.