Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardziej niż o pokrycie tekstu boję się sytuacji' date=' że kilka osób nagrało tylko po linijce i... to będzie ta sama linijka. I co wtedy zrobimy? :/[/quote']

tą linijkę podzielimy na słowa :/

To myśl, byle słów było więcej niż tych osób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem "spis z natury" i wyszło mi tak, że na dziś materiały wysłali:

 

Zdrój + Czes +? (materiał z Cieszyna, jest tam jeszcze ktoś oprócz Weny, kogo niestety nie znam :cool2: )

Jeżeli ów ktoś mówi "jestem piwowarem domowym" oraz "warzę piwo w garażu" to jestem ja - Admiro, nagrywane w Cieszynie przez Ciebie :/

 

Jeżeli nie, to się zgubiłem gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem "spis z natury" i wyszło mi tak' date=' że na dziś materiały wysłali:

 

Zdrój + Czes +? (materiał z Cieszyna, jest tam jeszcze ktoś oprócz Weny, kogo niestety nie znam :cool2: )[/quote']

Jeżeli ów ktoś mówi "jestem piwowarem domowym" oraz "warzę piwo w garażu" to jestem ja - Admiro, nagrywane w Cieszynie przez Ciebie :/

 

Jeżeli nie, to się zgubiłem gdzieś :/

.... Ale mnie nie było w Cieszynie.... Tam chyba Zdrój nagrywał. Chociaż nie przeczę, mogłeś to być Ty, ale dziś tego nie potwierdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze poruszyć jedną kwestię - jak już spot powstanie, kierujcie do Kopyra i na forum rzecz jasna miejsca które wybierzemy do wypromowania filmu. Chodzi i to aby promocja spotu była jasna czysta i spójna :)

Są miejsca które pozwolą nam w krótkim czasie dotarcie do ogromnej ilości ludzi, ale trzeba to zrobić z głową, aby nie zaprzepaścić szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze poruszyć jedną kwestię - jak już spot powstanie, kierujcie do Kopyra i na forum rzecz jasna miejsca które wybierzemy do wypromowania filmu. Chodzi i to aby promocja spotu była jasna czysta i spójna :)

Są miejsca które pozwolą nam w krótkim czasie dotarcie do ogromnej ilości ludzi, ale trzeba to zrobić z głową, aby nie zaprzepaścić szansy.

Myślałem o tym... i nic dobrego nie wymyśliłem.

Z racji, że kręcimy się w okolicach tego 6 grudnia, to np. myślałem, że spotkanie założycielskie Stowarzyszenia mogłoby być dobrą okazją, ale wielu z uczestników spotu jest sceptycznych co do takiego, a nie innego kształtu S. więc nie mogę pozwolić na to, żeby ktoś poczuł się oszukany i wciągnięty w promocję czegoś czego nie chce promować swoją twarzą. Innym pomysłem który ktoś rzucił na JSB była giełda poznańska, też wydało mi się to pomysłem chybionym, bo to jednak spotkanie birofilów, do którego w ostatniej chwili dołożono KPD. Na myśl przychodzi mi jeszcze premiera piwa weny, ale tu zastrzeżenia są podobne jak w pierwszym przypadku.

Do tej pory widziałem to tak, że wrzucamy spot na youtube i może jeszcze jakąś wrzutę czy coś takiego. Dajemy info na piwo.org, browar.biz, i może browamatorze, piweczku, stronie bractwa piwnego itd. I tyle. To miało być przede wszystkim przedsięwzięcie internetowe.

 

Ale oczywiście chętnie wysłucham sugestii, bo czuję elroy, że coś masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście chętnie wysłucham sugestii, bo czuję elroy, że coś masz na myśli.

Tak, chodzi mi o największe polskie serwisy społecznościowe. A zwłaszcza odpowiedniki digg.com. Ale to temat na "po fakcie" :)

 

edit (dzieci :/ ) : będziemy jeszcze o tym dyskutować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPYR premiera piwa WENY będzie 04-12-2009 lub 10-12-2009 takie sa wstępne ustalenia. Jak będę wiedział coś nowego to napiszę. Mnie nie przeszkadza to by spot był reklamowany z moim piwem. Wręcz to podniesie prestiż całego przedsięwzięcia, wg mnie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPYR premiera piwa WENY będzie 04-12-2009 lub 10-12-2009 takie sa wstępne ustalenia. Jak będę wiedział coś nowego to napiszę. Mnie nie przeszkadza to by spot był reklamowany z moim piwem. Wręcz to podniesie prestiż całego przedsięwzięcia, wg mnie oczywiście.

Ja bym był za, ale obawiam sięm że znajdzie się wśród uczestników JPD choć jedna osoba, która nie chce mieć nic wspólnego z GŻ. I moim zdaniem trzeba taką opinię uszanować. Ewentualnie niech osoby biorące udział w spocie wypowiedzą się, jeśli będzie dużo za i nikt przeciw, to powysyłam PW do zainteresowanych z zapytaniem czy coś takiego jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za, ale obawiam się że znajdzie się wśród uczestników JPD choć jedna osoba, która nie chce mieć nic wspólnego z GŻ.

Jeśli mnie masz na myśli, to nie mam nic przeciwko premiery spotu podczas premiery piwa Weny. Natomiast jestem przeciw premierze na zjeździe założycielskim Stowarzyszenia, z tego samego względu, z którego jestem przeciwna wiązaniu się z Żywcem - za jakiś czas stanie się "medialnym faktem", że spot został nakręcony przez członków Stowarzyszenia, tak jak to, że Stowarzyszenie powstało dzięki inicjatywie koncernu.

 

I nie chodzi o to, że nie chcę mieć "nic wspólnego" z Żywcem - po prostu nie chcę mieć wspólnego ZBYT WIELE.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za' date=' ale obawiam się że znajdzie się wśród uczestników JPD choć jedna osoba, która nie chce mieć nic wspólnego z GŻ.[/quote']

Jeśli mnie masz na myśli,

Nie tylko. :D

to nie mam nic przeciwko premiery spotu podczas premiery piwa Weny.

To fajnie. Jeśli usłyszę jeszcze przynajmniej kilka głosów za, zacznę akcję zbieranie pozwoleń i dogadywania z weną, czy to w ogóle jest możliwe.

 

Natomiast jestem przeciw premierze na zjeździe założycielskim Stowarzyszenia, z tego samego względu, z którego jestem przeciwna wiązaniu się z Żywcem - za jakiś czas stanie się "medialnym faktem", że spot został nakręcony przez członków Stowarzyszenia, tak jak to, że Stowarzyszenie powstało dzięki inicjatywie koncernu.

 

I nie chodzi o to, że nie chcę mieć "nic wspólnego" z Żywcem - po prostu nie chcę mieć wspólnego ZBYT WIELE.

PSPD będzie się raczej konstytuował w przyszłym roku, więc nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za' date=' ale obawiam się że znajdzie się wśród uczestników JPD choć jedna osoba' date=' która nie chce mieć nic wspólnego z GŻ.[/quote'']

Jeśli mnie masz na myśli,

Nie tylko. :D

Wiem, ale mnie chyba też, więc się wypowiedziałam :(

 

Natomiast jestem przeciw premierze na zjeździe założycielskim Stowarzyszenia, z tego samego względu, z którego jestem przeciwna wiązaniu się z Żywcem - za jakiś czas stanie się "medialnym faktem", że spot został nakręcony przez członków Stowarzyszenia, tak jak to, że Stowarzyszenie powstało dzięki inicjatywie koncernu.

 

I nie chodzi o to, że nie chcę mieć "nic wspólnego" z Żywcem - po prostu nie chcę mieć wspólnego ZBYT WIELE.

PSPD będzie się raczej konstytuował w przyszłym roku, więc nie ma tematu.

Temat bratania się z koncernem niestety jest i zdaje się nie zniknie.

 

 

A po za tym - zobaczmy, co Pawełek skonstruuje z naszych wypocin, bo może się okazać, że niektórzy wypadli tak beznadziejnie, że trzeba ich wyciąć ze spotu i nie będzie problemu ;)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jestem przeciw premierze na zjeździe założycielskim Stowarzyszenia, z tego samego względu, z którego jestem przeciwna wiązaniu się z Żywcem - za jakiś czas stanie się "medialnym faktem", że spot został nakręcony przez członków Stowarzyszenia, tak jak to, że Stowarzyszenie powstało dzięki inicjatywie koncernu.

 

I nie chodzi o to, że nie chcę mieć "nic wspólnego" z Żywcem - po prostu nie chcę mieć wspólnego ZBYT WIELE.

PSPD będzie się raczej konstytuował w przyszłym roku, więc nie ma tematu.

Temat bratania się z koncernem niestety jest i zdaje się nie zniknie.

Ale nie ma tematu premiery JPD na zjeździe założycielskim. Natomiast jeśli piwowarzy, którzy występują w spocie, wstąpią do PSPD, to będzie prawdą stwierdzenie, że został on nakręcony przez członków stowarzyszenia oraz piwowarów niezrzeszonych.

 

A po za tym - zobaczmy, co Pawełek skonstruuje z naszych wypocin, bo może się okazać, że niektórzy wypadli tak beznadziejnie, że trzeba ich wyciąć ze spotu i nie będzie problemu :)

Pawelek ma przykazane, żeby każdy kogo nagranie spełnia wymogi techniczne zaistniał w spocie. Także daremne nadzieje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie prawdą stwierdzenie, że został on nakręcony przez członków stowarzyszenia oraz piwowarów niezrzeszonych.

Oczywiście, dlatego piszę o tzw. "faktach medialnych" - jeśli by premiera była na pierwszym zjeździe, to jest to pewne jak śmierć, że "oraz piwowarów niezrzeszonych" pozostało by niezauważone:)

Ale tak jak już wcześniej napisałeś, nie ma o czym mówić, bo tego i tak nie będzie. Mi nie trzeba powtarzać, jak nawiązałam do drugiej części swojej wypowiedzi.

 

Pawelek ma przykazane, żeby każdy kogo nagranie spełnia wymogi techniczne zaistniał w spocie. Także daremne nadzieje... :)

O żesz.... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Ale mnie nie było w Cieszynie.... Tam chyba Zdrój nagrywał. Chociaż nie przeczę, mogłeś to być Ty, ale dziś tego nie potwierdzę :)

Chyba Pako1 jeszcze był nagrywany przez Zdroja.

 

Tak patrzę na listę, ze Pawełek oczekuje jeszcze na moją płytkę i zerkam na kwity - no tak, wysyłałam paczki sklepowe, wszystkie ekonomiczne, i z rozpędu płytka też poszła zwykłym poleconym, przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.