Skocz do zawartości

I Zlot Piwo.org 26-29.08.2010 - dyskusja


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć :(

 

A ja wogóle nie spostrzegłerm tej dyskusji w kategoriach mioęsyzerca/wege a rsczej znam kgoś/nie znam

Ludzie sie musza dogadywać na codzień, ci co jedza mieso i nie jedzą, co co pija i nie piją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :(

 

A ja wogóle nie spostrzegłerm tej dyskusji w kategoriach mioęsyzerca/wege a rsczej znam kgoś/nie znam

Ludzie sie musza dogadywać na codzień, ci co jedza mieso i nie jedzą, co co pija i nie piją.

Nie no oczywiście, moim zdaniem większy jest problem z tym, że ludzi z piwo.org znam, a wędliniarzy nie. Ale tak osobiście, to wątek mięsny też ma miejsce i o to chodziło np. cyfronikowi (jak sądzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma nic złego we wspolnym zlocie - wszyscy jesteśmy ze sobą związani ty ,że lubimy to co prawdziwe smaczne i naturalne, uważam jednak ,że zasługujemy na własny zlot!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie pijesz to nigdzie się wyraźnie nie zadeklarowałeś, że chcesz przyjechać :) Jeśli chcesz, to z miłą chęcią umieszczę Cię na liście, w końcu wisisz mi kilka piw :)

Nawet miejsce zaproponowałem. :(

 

Uważam, że na zlocie powinna być do dyspozycji lodówka. Na warsztatach po jakimś czasie piwo było ciepłe i to już nie było to.

 

kopyr, załatwie kilka rybek ze stawów i mozna jechać do wędliniarzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. :( Radzę kilku osobom pojechać na zlot do Napoleonowa i dopiero ferować wyroki o wędliniarzach.

Ej to żarty były. Co nie zmienia faktu' date=' że to jest zlot wędliniarski. Co nie jest niczym złym, ale...[/quote']

Gdzie jak i dlaczego wędliniarski. Do zlotu zaproszeni zostali nie mniej prężni winiarze i może ciut w konspiracji bimbrownicy, ale również nie w mniejszości.

Możemy tam zrobić własne stoiska, poczęstunki etc i właśnie w ten sposób również zachęcać i promować piwowarstwo :) Dlaczego uważacie, że będziemy mniejszością. Ja to widzę w zupełnie innych barwach. Przyjedziemy i pokażemy jak smakuje i warzy piwo.

 

Inna bajka, że może źle zatytułowałem wątek; jest potrzeba zlotu wcześniej i to zoorganizuję :) Wtedy tam będziemy się czuć pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. :) Radzę kilku osobom pojechać na zlot do Napoleonowa i dopiero ferować wyroki o wędliniarzach.

Ej to żarty były. Co nie zmienia faktu' date=' że to jest zlot wędliniarski. Co nie jest niczym złym, ale...[/quote']

Gdzie jak i dlaczego wędliniarski. Do zlotu zaproszeni zostali nie mniej prężni winiarze i może ciut w konspiracji bimbrownicy, ale również nie w mniejszości.

Do tej pory był to zlot wędliniarski, czy nie? Wiem, ze warzyli na nim piwo. Rozumiem wszystko, ale jak już ktoś napisał wyżej zasługujemy na samodzielny zlot, a reprezentację do Napoleonowa możemy wystawić swoją drogą.

 

EDIT: Właśnie zakumałem (jestem po kilku więc proszę o wybaczenie), że...

jest potrzeba zlotu wcześniej i to zoorganizuję :) Wtedy tam będziemy się czuć pewniej.

masz na myśli październik/listopad tego roku. :(

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasługujemy na samodzielny zlot, a reprezentację do Napoleonowa możemy wystawić swoją drogą.

Nie ma czegoś takiego jak reprezentacja w naszym przypadku. W tym przypadku myślimy po prostu różnymi kategoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlot samodzielny przetłoczę się przez całą Polskę. Jak mi nie dadzą urlopu, się rozchoruję. Na zlocie podczepianym będziemy dawcami popitki i kwiatkiem do kożucha. Równie dobrze możemy spotkać się na przyszłorocznych Dniach Morza w Szczecinie. Gwarantuję ogromne zainteresowanie zwłaszcza podczas darmowego rozdawnictwa. Nie jestem wojującym wege, ale po prostu zginiemy w tłumie. Ja chcę się spotkać z forumowiczami, pogadać o dupie Maryni, wypić piwo, a warsztaty o nabijaniu kiszki mnie nie kręcą.

I jest nas więcej niż trzech - takijiro jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Wena, ktory jest zadymiaczem jest za tym abyśmy zrobili swoj własny zlot, bo do zadymiaczy mozemy sie dołączyć zawsze(jako odmieńcy) to myślę ,że nie ma się nad czym zastanawiać, a frekfencję zdobędziemy bez problemu zobaczycie! Ja w to wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasługujemy na samodzielny zlot' date=' a reprezentację do Napoleonowa możemy wystawić swoją drogą.[/quote']

Nie ma czegoś takiego jak reprezentacja w naszym przypadku. W tym przypadku myślimy po prostu różnymi kategoriami.

Chodziło mi o to, że kto chce to pojedzie, a full skład będzie na zlocie samodzielnym.

 

Ale ustalmy zlot samodzielny będzie w tym roku, czy sobie nadinterpretuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześpię się jeszcze z tematem, bo nie lubię podejmować pochopnych decyzji, podyskutujemy jutro i odpiszę Maxellowi

Na tą chwilę dziękuję za dyskusję, cieszę się, że jest to dla wszystkim ważny temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,ze do zadymiaczy też wartało by pojechać więc nie musimy rezygnować sam chętnie zobaczę domowy wyrób wędlin. Ale zlot piwo.org to dla nas priorytet ktorego nie można odpuścić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takim razie mam odpisać Maxellowi, że rezygnujemy, tak ?

Ależ ja chętnie wybiorę się także do wędliniarzy i myślę, że nie tylko ja. Jednak priorytetem powinien być własny zlot, bo z tego co widać zainteresowanie jest dość duże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz odpisywać? Czy za rok przyjedziemy? No bez sensu.

Po prostu, że w walnym zlocie nie uczestniczymy. Indywidualnie każdy będzie przecież mógł przyjechać.

W tym momencie, w tej zagrodzie terminy na przyszły rok już są zajęte, dlatego nie dziwcie się, że o organizacji mówi się już teraz.

 

Uważam, że za naszym zlotem w najbliższych dniach będzie trzeba się konkretnie rozglądnąć, zwłaszcza, że to nie będzie piękny lipiec i miejsce i atrakcje będzie trzeba dobrze przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. elroy

2. banita12

3. wena

4. dori

5. admiro

6. pako1

7. kopyr

8. bielok

9. cyfronik

10. wassyl

11. jacer???

12. darko

13. coder

 

A do wędliniarzy tez by chętnie podjechał' date=' mają jakiś zlot jeszcze w tym roku?[/quote']

A owszem, jest, tu masz wszystkie informacje

http://wedlinydomowe.pl/forum/viewforum.php?f=42

 

Może faktycznie ktoś się wybierze jeszcze w tym roku i obiektywnie napisze, jak było?

 

A zlot wędliniarzy to nie tylko wędliny, chociaż jest to główny temat, ale też sery domowe, ryby, domowy chlebek.... No i wszelkiego rodzaju napitki....

Każdy coś dla siebie znajdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlot będzie po marcu 2010 to chętnie się dołączę:(

OT

I teraz bezczelnie wykorzystam gorący temat bo i w sumie w tej dyskusji była o tym mowa: gdyby ktoś miał ochotę zlecieć się wegetariańsko to robię mini zlot (10-15 osób) w Sulejowie k. Piotrkowa Trybunalskiego, 21-23 sierpień, tutaj info http://tnij.org/vegezlot

Koniec OT (adminie nie bij proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.