Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cytując "jak rozpętałem II Wojnę Światową"

Rany Boskie, Jugosławia...

Kiedyś muszę się wybrać do Gucy, orkiestry dęte w wydaniu OSPożarniczej jakoś odstręczały od tej formy ekspresji artystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :P

Mnie właściwie obojętny dziś gatunek muzyczny było było podobne przesłanie :lol:

 

To masz piosenkę z przesłaniem mojego ulubionego zespołu z mojej ulubionej płyty. Długo myślałem, że w tej piosence chodzi o ... pociąg.

 

[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lady pank na Top trendy. Czy też macie wrażenie, że Panasewicz coś kiepsko śpiewa? Pamiętam trzy lata temu w Nakle odstawili podobną kichę. Z każdym powrotem na scenę śpiewał coraz gorzej. A dziś? Spóźnia wersy, śpiewa nieczysto. Myślicie, że to wina akustyka? Na takiej imprezie raczej mało prawdopodobne. W każdym razie przełączyłem bardzo szybko na inny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grind-core, hard-core, power violence, screamo-core, drum'n'base, punk rock, i takie tam ....podałem gatunki muzyki dlatego że kapel nie chciało mi sie wymieniać bo dużo tego:)

 

Interesujace ;-) .. A gdzie sie slucha takiej muzyki w pl? Ja siedze w podobnych klimatach, a nawet "tworze" taka muze". nie pogardze dobrym rapem /Looptroop Rockers na przyklad/, ska, czy jazzem /lub jass'em ;-) . Widze tez, ze zywa, gitarowa muzyka przewaza wsrod piwowarow.. Ciekawe co na to powiedzieliby socjologowie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na sukces - Acid Drinkers Love Shack

Piękny cover Acid'ów - pierwszy raz usłyszałem w radiowej Trójce. Szczenę musiałem zbierać z podłogi i naleśnika spaliłem prawie na węgiel (pamiętam jak dziś :P naleśniki też dobre wyszły :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.