Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie to obejrzałem i nie wiem kto ruszył ten stół, że piwo się przewróciło.

To nie stół się ruszył, tylko chyba kamerą ktoś potrącił butelki. :( P. Dorota mówi nawet coś takiego: "nie pij więcej jak prowadzisz kamerę". :(

 

Edit: no tak... wystarczyło że ze 3 razy obejrzałem ten fragment dla upewnienia a tu już dwa posty w międzyczasie...

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shooter jej, to ja warzę 1 i 1/10 warki. :(

 

Coraz głośniej się robi w dziedzinie warzonego w domu. Oby tak dalej. Przynajmniej można robić coś z pasją, podnosić kulturę picia, a nie bezmyślne masowe chlanie z cyklu "nie ważne jak smakuje, byle sponiewierało".

Na początku są tego typu zajawki, ale kto wie, może doczekamy się 60 min. (czyli 20 min. program, 40 reklam) programu poświęconego piwowarstwu domowemu.

 

Jeju, ja ateista mam swojego papieża, którzy większość myli z jakimś piosenkarzem, który poszedł w ślady Merlin Monroe. :(

 

Jak oglądałem drugi raz, żeby zwrócić na to uwagę, faktycznie kamera Cię lubi i nie boisz się jej. Nie jesteś sztywna jak bracia Mroczek. :) Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cieszyn.naszemiasto.pl/artykul/624636,mieszkanka-pogwizdowa-uwarzyla-800-hl-piwa,id,t.html

 

p.s. najlepszy jest opis pod zdjęciem :(

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być. Gratulacje! Świetny występ i promocja domowego warzenia.

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że we wczorajszym numerze Dziennika Zachodniego jest całkiem spory wywiad z Dori. Zachęcam do lektury.

Co wy z weną myślicie, że Dziennik Zachodni jest w każdym kiosku w kraju? :( Jak możecie, to wrzućcie ten wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być. Gratulacje! Świetny występ i promocja domowego warzenia.

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że we wczorajszym numerze Dziennika Zachodniego jest całkiem spory wywiad z Dori. Zachęcam do lektury.

U mnie nie ma Dziennika Zachodniego, więc kupiłem Nasz Dziennik ale nic o domowym piwowarstwie nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss.. Zapomniałem, że Dziennik Zachodni nie jest ogólnopolską gazetą.

 

Nie mogę w necie namierzyć tego artykułu, ale jeszcze poszukam.

Po Naszym Dzienniku nie spodziewałbym się artykułów o piwowarstwie...he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł z DZ o Dori.

 

Dori moje gratulacje, dzięki takim reportażom piwowarstwo domowe ma szansę trafić do każdego ;) wyszło bardzo elegancko :)

Chyba nie o ten artykuł chodziło Wenie i Gesio0. Artykuł do którego podałeś link pojawił się w środę, a w weekendowym wydaniu DZ jest jeszcze jeden artykuł, niestety nie mam skanera pod ręką, a w sieci nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shooter jej, to ja warzę 1 i 1/10 warki. ;)

 

Coraz głośniej się robi w dziedzinie warzonego w domu. Oby tak dalej. Przynajmniej można robić coś z pasją, podnosić kulturę picia, a nie bezmyślne masowe chlanie z cyklu "nie ważne jak smakuje, byle sponiewierało".

Na początku są tego typu zajawki, ale kto wie, może doczekamy się 60 min. (czyli 20 min. program, 40 reklam) programu poświęconego piwowarstwu domowemu.

 

Jeju, ja ateista mam swojego papieża, którzy większość myli z jakimś piosenkarzem, który poszedł w ślady Merlin Monroe. :)

 

Jak oglądałem drugi raz, żeby zwrócić na to uwagę, faktycznie kamera Cię lubi i nie boisz się jej. Nie jesteś sztywna jak bracia Mroczek. :) Gratuluję.

a Dori dopisałaś sobie te 5 warek do danych piwowarskich ? :)

Co tam 5 warek. Dori ile tych warek Ci wyszło w tym Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie :) 800hl=4000 warek.

Koniec warzenia wyczerpałaś limit do 2012r. Następna warka na Euro 2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dzienniku Zachodnim, którego czytam przy śniadaniu w środę DORI, w piątek DORI. Włączam tv DORI, aż strach lodówkę otworzyć. W niedzielę będę w Pogwizdowie, zatrzymam się przed odpowiednim domem a tam oczywiście znowu DORI. Och jak miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.