Jump to content

Wapowanie chmielu

Recommended Posts

Pożyczyłem jakiś czas temu od znajomka wapomizer do trawki głowinę, ale okazuje się, ze różne zioła można w tym odparować(czy jak to tam nazwać),spróbowałem z chmielem(Marynka) i jest naprawdę fajnie, dużo przyjemniejszy smak  od konopi (konopie są te nietrzepiące jakby co ;) ), 

16 minut temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

Przyjemność może żadna, ale efekty są. Szwagier...

Ale pytanie o wapowanie chmielu a nie konopki, której korzystne oddziaływania na różnych polach (w tym rekreacyjnym) nie jest chyba w ogóle dyskusyjne.

@dziedzicpruski czyli coś jak inhalowanie olejkami na zatoki?

29 minut temu, Nazwa użytkownika napisał:

Jaka jest przyjemność z trawy pozbawionej substancji narkotyzujących? Ciekawy jestem. Co daje palącemu taka trawa?

Ja pisze o chmielu a nie konopiach jakichkolwiek,  sam chmiel jest bardzo fajny zapachowo,czy nawet bardziej smakowo (bo głownie to siew ustach czuje jako smak) ,zupełnie inaczej niż w piwie czy na sucho , jeszcze muszę jakiegoś bardziej egzotycznego przetestować,

tem. powinna być niska jak na podgrzewanie,jakieś 150-160 sC,to praktycznie nie wydziela żadnego dymu, czy też bardziej fachowo- pary.

Tak na marginesie,u mnie palenie tych z CBD wywołuje chwilowe jakby oszołomienie,taka ciężką głowę, rozluźnienie, ale trwa to może z 15 min,a olejkiem z CBD to się przypadkiem zrobiłem, ale zapodałem  b.dużo kropel ,widocznie to THC co tam zostało po skumulowaniu zadziałało.

1 minutę temu, zasada napisał:

czyli coś jak inhalowanie olejkami na zatoki?

No chyba tak, tak przynajmniej twierdzą internety, ja to mało w to wkręcony jestem, nie chce mi się czytać za bardzo, a każdym razie można tak wdychać opary z przeróżnych ziół.

Moja żona to dostała kręćka, kupiła dla nas wapomizeri, jakieś różne zioła i będziemy testować ;)

Czyli przy chmielu czuć tylko aromat/smak i żadnego działania? Kiedyś się właśnie zastanawiałem czy miałoby to jakieś działanie na organizm, bo teoretycznie chmiel jest lekko rozluźniający/uspokajający. 

5 minut temu, Oskaliber napisał:

Czyli przy chmielu czuć tylko aromat/smak i żadnego działania? Kiedyś się właśnie zastanawiałem czy miałoby to jakieś działanie na organizm, bo teoretycznie chmiel jest lekko rozluźniający/uspokajający. 

Po dwóch piwach  byłem tak, że ciężko mi ocenić, ale nie sądzę, żeby to działało tak, żeby dało się jakoś poczuć , no chyba, że jeszcze w grę wchodzi autosugestia ;)