Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org - kwiecień 2011 - informacje wstępne.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najbliżej chyba z Pyrzowic , trasa E75 ( trzeba pamiętać że to Śląsk , łatwo się nie jeździ ) - 130 km , ewentualnie Balice Kraków 147 km

Najbliżej jest z Ostravy. Potem Katowice-Pyrzowice

Najszybciej jest z Pyrzowic - Nową S1 do A4, w Gliwicach na Sośnicy na A1, wtedy już będzie dociągnięta do Żor, w Żorach zjeżdżasz na Wiślankę (81) i już. Myślę, że godzina-półtorej bez szaleństw. Z szaleństwami poniżej godziny :)

(od początku do końca dwupasmówki i autostrady)

 

Ale Makaron pewnie będzie leciał z EDI, stamtąd latają codziennie do Krakowa (EasyJet i Ryanair). Z Krakowa dojazd praktycznie taki sam - z lotniska na A4 do Gliwic, dalej A1 i 81. Czasowo może kwadrans dłużej...

Edytowane przez Mumin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, nawet miałem projekt, żeby wspólnymi siłami zebrać biblioteczkę piw z typowymi wadami i obwozić ją po różnych zlotach piwowarskich, można by zrobić stolik gdzie każdy mógłby posmakować infekcję octową, szpitalną, diacetyl, karton itp.

to ja bym chyba z połowę sam od ręki zapełnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :okey:

 

A wiesz, nawet miałem projekt, żeby wspólnymi siłami zebrać biblioteczkę piw z typowymi wadami i obwozić ją po różnych zlotach piwowarskich, można by zrobić stolik gdzie każdy mógłby posmakować infekcję octową, szpitalną, diacetyl, karton itp.

I ja mogę dowieść kilka piwek z różnymi wadami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie rozwinął się temat piw poniżej zera.Proponuje spotkanie w kwietniu pod hasłem"Najgorsze moje piwo"i zrobimy konkurs.

Może nareszcie coś wygram.

Ignac w tym roku będziesz oficjalnym szefem części plenerowo-rozrywkowej :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie rozwinął się temat piw poniżej zera.Proponuje spotkanie w kwietniu pod hasłem"Najgorsze moje piwo"i zrobimy konkurs.

Obawiam się, że mógłbym stawać w szranki w tej kategorii. Gdyby nie fakt, że lambikowego alaskan ale wylałem po cichej w kanał. Reszta "specjałów" z 5 pod rząd infekcji w butelkach. Powinny dojrzeć do zlotu :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i ja mógłbym walczyć o tytuł najgorszego piwa : "Kwaśny koźlak" byłby zwycięski nie tylko przez infekcję ale i za w ogóle nie mający nic wspólnego z koźlakiem smak. Jedynie kolor i MOC się zgadzają :okey: Ale tak to jest jak początkujący próbuje kombinować ze składnikami hi hi hi. Jeśli przetrwa próbę czasu do kwietnia to zabiorę ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie rozwinął się temat piw poniżej zera.Proponuje spotkanie w kwietniu pod hasłem"Najgorsze moje piwo"i zrobimy konkurs.

Może nareszcie coś wygram.

Ignac w tym roku będziesz oficjalnym szefem części plenerowo-rozrywkowej :okey:

Aha to ja muszę przemyśleć czy zabierać żonę i dzieci na Zlot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.