Skocz do zawartości

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grand Championowi oraz niektórym finalistom miałem zaszczyt gratulować osobiście wczoraj. ;):) :)

Dzisiaj jeszcze raz składam gratulacje dla wszystkich finalistów i życzę kolejnych sukcesów :):beer::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dla nie posiadających czytnika pdf:

 

Grand Champion : Jan Szała z piwem Kolsch

 

RIS

 

1. Jacek Michna (szop007)

2. Tomasz Rogaczewski (tieroo)

3. Krzysztof Kula (kuli)

 

BGSA

 

1. Jan Szała

2. Krzysztof Kula (kuli)

3. Szymon Kierszniowski (sziszi)

 

Lager Wiedeński

 

1. Waldemar Szweda

2. Łukasz Chrząszcz (vettis)

3. Łukasz Jajecznica (LJajecznica)

 

Tmave

 

1. Jacek Michna (szop007)

2. Przemysław i Maciej Domagalscy (przemo70)

3. Piotr Wypych (coder)

 

Kolsch

 

1. Jan Szała

2. Artur Nabrdalik

3. Adam Szydło

 

Szkockie 70/-

 

1. Tomasz Rogaczewski (tieroo)

2. Gabriela i Michał Bujok (Gabi, Bujager)

3. Daniel Duda

 

Niestety nie znam wszystkich nicków, prosze o ew. uzupełnienie. Jan Szała - (roboczo zwany wogosz junior) upraszany jest o wymyślenie sobie jakiegoś godnego loginu - sugeruję GC2011 :beer:

 

Gratuluję Grand Championowi i pozostałym zwycięzcom - a jak widać szop007 i Janek wygrali po dwie kategorie - taka sytuacja nigdy się jeszcze nie zdażyła w historii konkursu żywieckiego, a tu aż dwukrotnie!. Gratuluję też serdecznie debiutantom, jak widać czołówka coraz bardziej się rozszerza i to cieszy.

 

Poziom piw był wysoki. Zdarzały się piwa nieco gorsze, ale te z podium spokojnie wytrzymują porównanie z najlepszymi komercyjnymi przykładami stylu.

 

Dziękuję piwowarom z festiwalu za miło spędzony wspólnie czas, wczorajszy dzień był dla mnie najmilszym w całej karierze piwowarskiej: sędziowanie w przemiłym gronie wysokiej klasy specjalistów, dobrze przyjęcie moich piw kwaśnych, także przez zawodowych degustatorów, i wreszcie nagroda, pierwsza od dwóch lat - po takiej przerwie sukces wspaniale smakuje.

Edytowane przez coder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje jeszcze raz.

 

Janek z Jackiem zaszaleli. :beer: Jak zawsze za krótko. Koncert Kultu chyba najlepszy na jakim byłem.

 

Dzięki coderowi wiem, że nie muszę specjalnie wylewać Dubbla z warki nr 43, bo takie kwasy są pożądane :| :|

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dla nie posiadających czytnika pdf:

 

Grand Champion : Jan Szała z piwem Kolsch

 

RIS

 

1. Jacek Michna (szop007)

2. Tomasz Rogaczewski (tieroo)

3. Krzysztof Kula (kuli)

 

BGSA

 

1. Jan Szała

2. Krzysztof Kula (kuli)

3. Szymon Kierszniowski (sziszi)

 

Lager Wiedeński

 

1. Waldemar Szweda

2. Łukasz Chrząszcz (vettis)

3. Łukasz Jajecznica (LJajecznica)

 

Tmave

 

1. Jacek Michna (szop007)

2. Przemysław i Maciej Domagalscy

3. Piotr Wypych (coder)

 

Kolsch

 

1. Jan Szała

2. Artur Nabrdalik

3. Adam Szydło

 

Szkockie 70/-

 

1. Tomasz Rogaczewski (tieroo)

2. Gabriela i Michał Bujok (gabi)

3. Daniel Duda

 

Niestety nie znam wszystkich nicków, prosze o ew. uzupełnienie. Jan Szała - (roboczo zwany wogosz junior) upraszany jest o wymyślenie sobie jakiegoś godnego loginu - sugeruję GC2011 :beer:

 

Gratuluję Grand Championowi i pozostałym zwycięzcom - a jak widać szop007 i Janek wygrali po dwie kategorie - taka sytuacja nigdy się jeszcze nie zdażyła w historii konkursu żywieckiego, a tu aż dwukrotnie!. Gratuluję też serdecznie debiutantom, jak widać czołówka coraz bardziej się rozszerza i to cieszy.

 

Poziom piw był wysoki. Zdarzały się piwa nieco gorsze, ale te z podium spokojnie wytrzymują porównanie z najlepszymi komercyjnymi przykładami stylu.

 

Dziękuję piwowarom z festiwalu za miło spędzony wspólnie czas, wczorajszy dzień był dla mnie najmilszym w całej karierze piwowarskiej: sędziowanie w przemiłym gronie wysokiej klasy specjalistów, dobrze przyjęcie moich piw kwaśnych, także przez zawodowych degustatorów, i wreszcie nagroda, pierwsza od dwóch lat - po takiej przerwie sukces wspaniale smakuje.

Piotrek, nawet nie wiesz, jak się cieszę z Twojego podium :|

Jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było strasznie miło porozmawiać z piwowarami i poznać wielu nowych. :| Gratulację dla wszystkich medalistów oraz szczególnie dla Pana z GŻ (nazwiska nie pamiętam niestety), który zgarnął w konkursie pracowniczym większość nagród. :beer:

Parę zdjęć dodałem już do galerii http://www.piwo.org/galeria/thumbnails.php?album=227

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich, a przede wszystkim dla Janka.

Piwa na wysokim poziomie, nie tylko w konkursie ale też w alei piwowarów domowych. Było na prawdę dużo świetnego piwa.

U Wogoszów wszystkie piwa wspaniałe, doskonałe piwo Jkocurka i dużo dużo innego dobrego piwa.

Impreza bardzo udana i na bardzo wysokim poziomie.

Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś szybko minął mi ten weekend :beer: Dzięki wszystkim za miło spędzony czas i super piwa do spróbowania. Niestety brakło mi trochę czasu aby podegustować wszystkie piwa które chciałam, a przede wszystkim aby pogadać. Jak to w życiu coś za coś :| Prawie całą sobotę spędziłam ucząc dziennikarzy warzyć piwo, mam nadzieję, że dzięki temu będą przychylnie patrzeć na nas piwowarów domowych. Już dziś są pierwsze efekty http://tvp.info/panorama/wideo/19062011-1800/4595782 . Tym razem grupa była bardziej zdyscyplinowana i zainteresowana tematem niż w ubiegłym roku :| Ja za to nadal nie bardzo mogę chodzić, bo odparzyłam sobie nogi w trampkach od gorącej podłogi na warzelni :|

Było mi również bardzo miło (choć się strasznie zestresowałam) odczytywać wyniki konkursu na najlepsze piwo uwarzone przez pracowników Grupy Żywiec, którzy wcześniej trafili pod moje oko na warsztaty piwowarskie.

Elroy - Chłopak z GŻ, który zgarnął prawie wszystko to Arek Kiliński :)

Jeszcze raz gratulacje dla laureatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję piwowarom z festiwalu za miło spędzony wspólnie czas, wczorajszy dzień był dla mnie najmilszym w całej karierze piwowarskiej: sędziowanie w przemiłym gronie wysokiej klasy specjalistów, dobrze przyjęcie moich piw kwaśnych, także przez zawodowych degustatorów, i wreszcie nagroda, pierwsza od dwóch lat - po takiej przerwie sukces wspaniale smakuje.

Coder Twoje piwa jak nie mają kwasu i końskiej derki, to jakby im duszy brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję piwowarom z festiwalu za miło spędzony wspólnie czas' date=' wczorajszy dzień był dla mnie najmilszym w całej karierze piwowarskiej: sędziowanie w przemiłym gronie wysokiej klasy specjalistów, dobrze przyjęcie moich piw kwaśnych, także przez zawodowych degustatorów, i wreszcie nagroda, pierwsza od dwóch lat - po takiej przerwie sukces wspaniale smakuje.[/quote']

Coder Twoje piwa jak nie mają kwasu i końskiej derki, to jakby im duszy brakowało.

Mi smakowało i chętnie degustowałem i będę degustował Twoje piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.