Skocz do zawartości

Birofilia 2011 - kto się wybiera?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem drugi raz zaczepiałem wszystkie dziewczyny w ciąży bo szukałem DORI.

Do tej pory się śmieję, jak sobie przypomnę :)

Ja jak byłam pierwszy raz w 2005 roku to nie znałam nikogo. Dwa lata później było już lepiej bo znałam Elroya, Wielkiego_B, Elrowa.

W 2008 poznałam Wenę, Wesołego i o ile dobrze pamiętam Dziadka. W 2009 już bez skrupułów na początku imprezy wepchnęłam dziecko w wózku do namiotu BA i zostawiłam pod opieką piwowarów. Wujkowie i Ciotki dobrze się nią zajęli :)

 

Porter nawet ktoś pytał mnie o Ciebie, ale niestety nie wiedziałam i nadal nie wiem jak wyglądasz...

W przyszłym roku faktycznie trzeba się zorganizować i zrobić koszulki z nickiem lub chociaż identyfikatory, bo tak to ciężko się odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja miałem w piątek koszulkę z nickiem. Co prawda z b.biz, ale to szczegół, bo się nawet przydała. :)

 

Też pamiętam pierwszy wyjazd do Żywca i zagubienie, bo prawie nikogo nie znałem. To "prawie" to Infam, który znał parę osób i mnie przedstawił. W następnym roku już było lepiej, a potem był zlot piwo.org i następny Żywiec to już wszyscy znajomi. :) Aż nie wiadomo z kim najpierw pogadać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem drugi raz zaczepiałem wszystkie dziewczyny w ciąży bo szukałem DORI.

Do tej pory się śmieję' date=' jak sobie przypomnę :)

Ja jak byłam pierwszy raz w 2005 roku to nie znałam nikogo. Dwa lata później było już lepiej bo znałam Elroya, Wielkiego_B, Elrowa[/quote']

No nawet można powiedzieć, że to było pierwsze piwoorgowe spotkanie na żywo :) Moment uwieczniony przez Janusza http://www.piwo.org/galeria/albums/zywiec_2007/normal_p1012893.JPG (niestety Wielkiego_b na fotce brak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zgłosisz mnie do Admina za "pasera" , ani nie wypiszesz się z forum :)

Ja się nie wypiszę ale zgłoszę cię do zbanowania, hłe, hłe :) :) :) :)

 

Hasintusa to przez minutę widziałem, pojawił się i był zniknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję' date=' że nie zgłosisz mnie do Admina za "pasera" , ani nie wypiszesz się z forum :)[/quote']

Ja się nie wypiszę ale zgłoszę cię do zbanowania, hłe, hłe :) :) :) :)

 

Hasintusa to przez minutę widziałem, pojawił się i był zniknął :)

A co Ty gadasz, ja to hasintusa non stop widziałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter powinieneś dostać minusa za takie zagrywy. :) To przecież nie po to zleciłem mojej 9cioletniej córce wykonanie nicka na koszulce żebyś mnie rozpoznał i nie zagadał. Dzięki jeszcze raz dla Grzecha z ekipą. Niezłe degustacyjne piekiełko urządziliśmy nie wspominając o pracach aptekarskich z Jacerem :) ro_y dzięki wiesz za co :) itd. itp. nie sposób wymienić wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem: to nie kwestia rozpoznania, lecz śmiałości :) Po tych Waszych wpisach załapałem odpowiednie "nastawienie". Teraz będzie już tylko lepiej... Wyjdę z cienia.

 

PS Czy wspominałem, że lubię film "Przyczajony tygrys, ukryty smok"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem: to nie kwestia rozpoznania, lecz śmiałości :) Po tych Waszych wpisach załapałem odpowiednie "nastawienie". Teraz będzie już tylko lepiej... Wyjdę z cienia.

 

PS Czy wspominałem, że lubię film "Przyczajony tygrys, ukryty smok"? :(

Porter - jak już nabrałeś śmiałości, zarejestruj się też na browar.biz - tam możesz poszaleć: ;)

- zamówisz sobie koszulkę z motywem porterowym,

- walniesz sobie nicka "Porter" na rękawie (lub klacie),

- z takim połaczeniem i czarną koszulką (jak mniemam) - to będziesz taką gwiazdą - że każdy cię rozpozna :beer:

 

... a tak poważnie - to płaczecie jak jakieś... nawet nie wypada napisac "baby" - bo te nie narzekają, małe dzieci - też nie można powiedzieć, widziałem stada takowych - i żadne nie płakało!!! Także brakło określeń :(

 

Ja musiałem się uganiać za takim małym bajtlem, także tylko w przelocie mogłem zamienić parę słów z forumowiczami,

ewentualnie powiedzić cześć, taki los (jak już byłem bez małego - to się uganiałem za piwem :)),

 

ale nie ma co narzekac, festiwal z roku na rok lepszy, wybór piwa przytłacza, organizacja coraz lepsza,

 

na pocieszenie nowicjuszy dodam - że do Żywca jeżdżę od tak dawna, że nie pamiętam ;), piwo warzę jeszcze dłużej -

a teraz jest taki boom na piwowarstwo domowe i w takim tempie przybywa piwowarów - że większości osób z tego forum też nie znam osobiście - ale serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter, gdybym wiedział, że jesteś tak nieśmiały, zaproponował bym Ci moje usługi marketingowe. Myślę, że dał bym radę pogodzić stanowisko managera Bieloka i "zapoznawacza" młodego piwowara ze starymi bywalcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że większość na tym forum ma poczucie humoru :okey:

 

Prawda jest taka, że byłem, zobaczyłem, jak to wszystko wygląda i nie żałuję. Wnioski na przyszłość wyciągnę.

Ci zaś, którzy się podśmiewają, to chyba księdza w kościele nie słuchają -->

 

"Lecz gdy będziesz zaproszony, idź i usiądź na ostatnim miejscu. Wtedy przyjdzie gospodarz i powie ci: 
"Przyjacielu, przesiądź się wyżej!"; i spotka cię zaszczyt wobec wszystkich współbiesiadników" Łk 14, 10

Każdy ma swoje towarzystwo, swój charakter i swój tupet. Lepszy niedosyt, niż przesyt. A taki chojrak, co wtranżala się z butami, mleko w piwowarstwie pod nosem ma, rok jeszcze nie minął, jak piwo zaczął pić, to kopa w zadek prędzej zarobi, niż uznanie. Spokojnie, jeszcze będzie okazja pogadać. Ja się nie nudziłem, nie narzekałem i do nikogo pretensji nie miałem, także nie wyzywać mnie tu od bab :smilies:

 

@strzelczyk76 - pomysł z tatuażem na klacie dobry. Tylko... jak by Ci tu go zademonstrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.