Skocz do zawartości

Birofilia 2011 - kto się wybiera?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa żywiecka zgłasza swoją gotowość :) W którym miejscu zbiórka :)

 

Widzę na mapie kilku piwowarów z okolic Żywca, wybiera się ktoś? Jest okazja się poznać :)

Ja będę, jak co roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jackowie górą :) Ja będę' date=' JKocurek też, więc wychodzimy na prowadzenie.[/quote']

Wiedziałem że na Jacków można liczyć :) :)

Jesteśmy na prowadzeniu... ex equo z Krzysztofami.

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki a na liście Jejskiego ni ma ani jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bielok będzie na 100% ? Jego zapiski były dla mnie inspiracją aby zacząć warzyć więc tym chętniej Go poznam.

Właśnie jestem po rozmowie z Grzesiem. Powierzył mi zaszczytną funkcję swojego rzecznika prasowego.

Dlatego śpieszę z wiadomością dla wszystkich wielbicieli (wielbicielek) Bieloka, że nasz guru :beer: będzie w Żywcu w piątek i sobotę. Zapisy na spotkanie z nim przyjmuję na PW. Dla pierwszych 5 osób spotkanie bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bielok będzie na 100% ? Jego zapiski były dla mnie inspiracją aby zacząć warzyć więc tym chętniej Go poznam.

Właśnie jestem po rozmowie z Grzesiem. Powierzył mi zaszczytną funkcję swojego rzecznika prasowego.

Dlatego śpieszę z wiadomością dla wszystkich wielbicieli (wielbicielek) Bieloka' date=' że nasz guru ;) będzie w Żywcu w piątek i sobotę. Zapisy na spotkanie z nim przyjmuję na PW. Dla pierwszych 5 osób spotkanie bezpłatne.[/quote']

IGNAC to się umie ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też się wybieram do Żywca. Ostatecznie udało mi się dostać wolne :okey: Przy okazji pytanko - trzeba się zapisać przez stronę internetową Birofilii czy można na miejscu? A może w ogóle nie trzeba ? Po prostu nie wiem do końca czy będę sam czy pojadę z żoną i synkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.