Skocz do zawartości

Okazja żeby listę życzeń do nowych właścicieli HB stworzyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie kupować (a zwłaszcza wysyłać!) drożdże przy -20°C? Poczekajmy aż będzie co najmniej 0°C. Sam się zastanawiałem co takie pustki w sklepach, aż mnie oświeciło :lol:

Skoro Dori robi zamówienie na drożdże, to znaczy że wiosna blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie mnie nauczyło, że od zamówienia do realizacji droga daleka, dlatego tak jak pisałm drożdże nie pojawia się wcześniej niż za 2tygodnie, a jeśli mrozy się utrzymają potrwa to pewnie jeszcze dłużej.

Kapslownice stołowe powinny dotrzeć do mnie za jakieś 3 tygodnie, ale dokładnie określę się jak będę mieć potwierdzoną wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wyeast to 1099 Whitbread Ale™, 3763 Roeselare Ale Blend, 5112 Brettanomyces bruxellensis™, 5733 Pediococcus™, 1028 London Ale™, 1084 Irish Ale™ i 1275 Thames Valley Ale™ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł zasugerować zmianę kuriera, bo GLS jest firmą o trochę złej reputacji i to nie bezpodstawnie.

 

Dzisiaj przyszła paczka na szczęście z zawartością całą i zdrową bo karton był w opłakanym stanie. :)

To chyba zależy od kuriera, która obsługuje dany teren. Do mnie od lat przyjeżdża te sam kurier, wcześniej zawsze zadzwoni, że "jest paczka z Browamatora", żebym wyszedł na parking, już wie koło którego samochodu ma stanąć i jeszcze sam zaniesienie paczkę do bagażnika. :) Tak więc nie mam powodów do narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Duży plus dla prowadzących sklep, za nową opcję "Twoja własna receptura"

 

Czy istnieją jakieś ograniczenia min/max dla zamawianych składników (słód i chmiel)?

A ja to uważam za zdecydowanie nietrafione rozwiązanie przy cenie za przygotowanie zestawu 10 zł.

Przecież i tak zwykle chodzi w takim przypadku o kilkadziesiąt czy kilkaset gramów nietypowych słodów.

To można kupić wiadomo gdzie z dokładnością do 1 gr, a to nie będzie kosztować 10 zł, a resztę kupić osobno na kilogramy.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to uważam za zdecydowanie nietrafione rozwiązanie przy cenie za przygotowanie zestawu 10 zł.

Przeliczyłem kilka zestawów tym arkuszem. Sprawa nie wygląda tak źle (w stosunku do gotowych zestawów surowców na rynku) ;)

Fakt, te 10 zł skłania do wykorzystania limitu wagowego paczki i zakup zestawów na kilka warek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.