Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wszystkim za życzenia.

Cieszę sie, że o mnie pamiętacie ;)

Jejski: urodziny w Boże Narodzenia to marny "szpas": jak byłem bajtel to zawsze wydawało mi się, że Ci co mają w innym terminie dostają 2x więcej prezentów. A teraz, cóż nie jest tak łatwo imprezę zorganizować kiedy wszyscy dogorywają po obżarstwie, choć faktem jest, że zdecydowanie łatwiej nakarmić gości :beer:.

Pieron: spoko, podlicza i łykna co trzeba :beer:

Tym razem zdążyłem rzucić okiem na ten wątek.

Przy okazji Wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia.

Cieszę sie, że o mnie pamiętacie ;)

Jejski: urodziny w Boże Narodzenia to marny "szpas": jak byłem bajtel to zawsze wydawało mi się, że Ci co mają w innym terminie dostają 2x więcej prezentów. A teraz, cóż nie jest tak łatwo imprezę zorganizować kiedy wszyscy dogorywają po obżarstwie, choć faktem jest, że zdecydowanie łatwiej nakarmić gości :beer:.

Pieron: spoko, podlicza i łykna co trzeba :beer:

Tym razem zdążyłem rzucić okiem na ten wątek.

Przy okazji Wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Musisz jeszcze trochę poczekać na tą właściwą atmosferę Twoich urodzin. Moja Babcia miała również urodziny jak Ty i było bardzo fajnie jak przychodziła cała rodzina Dzieci, wnuki, prawnuki.

Gorzej chyba mieć urodziny 1 września jak moja Żona. Za czasów dzieciństwa dostawała zawsze piórniki, kredki, przybory szkolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze wszystkim dzięki.

Za Wasze zdrowie wypijam Premium Bittera z tegorocznej produkcji. Jeszcze słabo nagazowany (w piwnicy 7°C) ale już całkiem smaczny. :beer:

Edytowane przez jkocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.