Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

"Nieczytana zawartość" jest w sekcji "Według daty". Jak wybiorę jakiś okres czasu to mi się odznacza "Nieczytana zawartość".

 

Zaraz spróbuję zrestartować system - może to siedzi w ciastku i coś mi się lokalnie wysypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale tam gdzie mam powiadomienia zamiast jak kiedyś konkretni użytkownicy co napisali post w interesującym mnie temacie byli wyświetlani okienku powiadomienia, wyświetlani są moderatorzy i admini! Od wczoraj się coś takiego zrobiło, a nie grzebałem w ustawieniach swoich ;) Da radę to naprawić? Screeny na dole po wejściu w pierwsze powiadomienie po przekierowaniu okazuje się że ktoś inny napisał ;)

post-3297-0-31216900-1378273720_thumb.png

post-3297-0-66270700-1378273722_thumb.png

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie da rady. Po prostu pisałem testowo w wielu wątkach które subskrybujesz i dlatego się tam pojawiłem.

Przy okazji komunikat.

 

Wczoraj nastąpiła awaria serwera bazodanowego, co za tym idzie była chwila przerwy w dostępie do forum.

 

Niestety skutkuje to tym, że w niektórych wątkach, zwłaszcza tych dłuższych występuje długi czas dodania postu do wątku. Objawia się to migającym paskiem postępu (tym zielonym) i brakiem reakcji. Post zwykle po 3-5 sekundach dodaje się prawidłowo. Pracuję na rozwiązaniem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale tam gdzie mam powiadomienia zamiast jak kiedyś konkretni użytkownicy co napisali post w interesującym mnie temacie byli wyświetlani okienku powiadomienia, wyświetlani są moderatorzy i admini! Od wczoraj się coś takiego zrobiło, a nie grzebałem w ustawieniach swoich ;) Da radę to naprawić? Screeny na dole po wejściu w pierwsze powiadomienie po przekierowaniu okazuje się że ktoś inny napisał ;)

Potwierdzam, mam tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2-3 dni mogliście niestety otrzymać trochę fałszywych powiadomień wewnętrznym komunikatorem i na maila o nowych postach napisanych przeze mnie. Musiałem na żywym organizmie potestować czas dodawania wpisów. Problem wydaje się, że został rozwiązany zatem nie powinno się to już powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A nie były to przypadkiem wątki z Imprezy i Spotkania? Po przenoszeniu wątki dziwnie się zachowują i pojawiają ponownie w nieprzeczytanych, a wczoraj właśnie było jakieś spore sprzątanie i przenoszenie wątków do podkategorii z województwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.