Jump to content

Piwo na konkurs ze sklepu


Recommended Posts

Witam

 

 

Jestem tu nowy, od niedawna też robię piwo. Na razie z brewkitów, ale chciałem wziąć udział w konkursie w Żywcu.

Żadne z moich piw się chyba nie nadaje to kupiłem kilka piw w sklepie (oczywiście niepasteryzowanych z małego regionalnego browaru), odkleiłem etykiety, zdrapałem oznaczenia z kapsli i zamalowałem je farbą olejną. Wyglądają zupełnie jak kapslowane w domu.

Moje pytanie brzmi: czy sędziowie mogą się zorientować, że to jest piwo ze sklepu? Czy w ogóle to jakoś da się stwierdzić poza tym, że ktoś może kiedyś je pił i pamięta smak (ale to i tak nie jest przecież 100-procentowy dowód).

Czy w ogóle piwo ze sklepu ma szanse wygrać taki konkurs?

Link to comment
Share on other sites

coś tendencyjne to pytanie,

autor jakby chciał kantować to by się nie chwalił, chyba,że wszystkie pomysły ma takie jak ten

Link to comment
Share on other sites

Ale w sumie to ciekawe zagadnienie psychologiczne. Przyjśc na forum, na którym siedzi 100% organizatorów i zapytać się czy mogę oszukiwać. Do tego podać na czym to oszustwo będzie polegać.

 

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Sędziów nie oszukasz, szczególnie tych, którzy będą sędziować w żywieckim konkursie, oni są w stanie podać czas zasadzenia sztobrów chmielu użytego do ocenianego piwa co do minuty, a co dopiero komercyjne piwo ;) A tak poważnie, to nie widzę sensu żeby tak oszukiwać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wątek prowadzący niestety donikąd. Zamykam.

Fred - na forum niestety -1. Jesteśmy szczerą ekipą.

 

Użytkownik logował się z anonimowej sieci tor, więc tym bardziej należy ignorować. A że tor ma pewne wady, więc temat zapisuję i będę do niego wracał wraz ze zmianami w tym protokole...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.