Jump to content

Porter bałtycki Piwnym Stylem Roku 2024!


Bergie

Piwnym Stylem Roku 2024 w plebiscycie Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych został porter bałtycki. Styl Roku to projekt, w ramach którego PSPD promuje przez cały rok styl piwa wybrany wcześniej w dwutapowym głosowaniu przez członków stowarzyszenia. Po saisonie w 2022 r. i zeszłorocznym bitterze to właśnie porter bałtycki będzie przez najbliższe 12 miesięcy stylem, na którym skupiać się będą działania publikacyjne, edukacyjne i promocyjne PSPD, a także który będzie częściej gościł na konkursach piw domowych.

 

Ogłoszenie tegorocznego PSR jest jednocześnie początkiem mini-kampanii "10 dni do Baltic Porter Day", która wystartowała w mediach społecznościowych PSPD dnia 10 stycznia br. W ramach odliczania czasu do Święta Porteru Bałtyckiego, które w tym roku przypada 20 stycznia, na Facebooku i Instagramie stowarzyszenia codziennie będą pojawiać się ciekawostki i pigułki wiedzy związane ze stylem.  

Baltic Porter Day 2024 FB IG.png


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.