Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na chorobę muszę przełożyć swoją akcję i wysyłkę na jutro. Mam nadzieję Kopyr, że nie dostanę po głowie, bo tak to jest, jak się zostawia na ostatnią chwilę :rolleyes:

Motywuję, zagrzewam, do boju!!! Po głowie mam nadzieję, że nie będę musiał... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety wyślę płytkę dopiero pojutrze' date=' ale już na 100% :)[/quote']

Pojutrze czyli dopiero w czwartek? :rolleyes:

To chociaż zrób to rano i szarpnij się na priorytet, żeby dotarło to w tym tygodniu.

Szarpnę się na priorytet :D

 

No niestety, wyjeżdżaliśmy, pracy dużo, a programik do wycinania jeszcze nie obadany (nigdy tego nie używaliśmy).

Jeśli chodzi o wysłanie netem - jest tez taka opcja i oczywiście jeśli się uda, to tak zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wyjeżdżaliśmy, pracy dużo, a programik do wycinania jeszcze nie obadany (nigdy tego nie używaliśmy).

Ale się boisz. :D Przecież jeśli nawet pawelk3333 zrobiłby spot "zza kulis" to najpierw zapytałby kto wyraża zgodę na umieszczenie go w takim spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z powodu braku odpowiedniego sprzętu odstawiłem temat na boczny tor :) . Okazało się że mam kamerę internetową, która robi 640 x 480 30 k/s. Jak na take "gówienko" ma dość dobrą jakość. Chcę ją wykorzystać do nagrania. Czy będzie ok?

2. Pytanie do Pawełka i ew. Kopyra. Jakie teksty mam nagrać? Przyznam że się pogubiłem i nie wiem czego brakuje. Chcę coś skręcić przy butelkowaniu i nie tylko. Wiem że to dużo za późno, ale proszę prawo łaski :D

3.Jeśli chodzi o wysłanie materiału, to czy może być na serwis http://www.wyslijto.pl/ , czy w jakiejś innej formie?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z powodu braku odpowiedniego sprzętu odstawiłem temat na boczny tor :) . Okazało się że mam kamerę internetową, która robi 640 x 480 30 k/s. Jak na take "gówienko" ma dość dobrą jakość. Chcę ją wykorzystać do nagrania. Czy będzie ok?

2. Pytanie do Pawełka i ew. Kopyra. Jakie teksty mam nagrać? Przyznam że się pogubiłem i nie wiem czego brakuje. Chcę coś skręcić przy butelkowaniu i nie tylko. Wiem że to dużo za późno, ale proszę prawo łaski :D

3.Jeśli chodzi o wysłanie materiału, to czy może być na serwis http://www.wyslijto.pl/ , czy w jakiejś innej formie?

Proszę o pomoc.

Ad. 2 - wybierz co Ci w duszy gra, oraz tekst obowiązkowy.

Ad. 3 - ktoś już tym wysyłał, więc jest ok.

 

Ad. 1 nie wiem, ale... IMO nagrywaj i wysyłaj, najwyżej jak nie będzie się nadawało, to pawelek3333 nie zamieści Twojego fragmentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z powodu braku odpowiedniego sprzętu odstawiłem temat na boczny tor :) . Okazało się że mam kamerę internetową' date=' która robi 640 x 480 30 k/s. Jak na take "gówienko" ma dość dobrą jakość. Chcę ją wykorzystać do nagrania. Czy będzie ok?

2. Pytanie do Pawełka i ew. Kopyra. Jakie teksty mam nagrać? Przyznam że się pogubiłem i nie wiem czego brakuje. Chcę coś skręcić przy butelkowaniu i nie tylko. Wiem że to dużo za późno, ale proszę prawo łaski :D

3.Jeśli chodzi o wysłanie materiału, to czy może być na serwis http://www.wyslijto.pl/ , czy w jakiejś innej formie?

Proszę o pomoc.

Ad. 2 - wybierz co Ci w duszy gra, oraz tekst obowiązkowy.

Ad. 3 - ktoś już tym wysyłał, więc jest ok.

 

Ad. 1 nie wiem, ale... IMO nagrywaj i wysyłaj, najwyżej jak nie będzie się nadawało, to pawelek3333 nie zamieści Twojego fragmentu.

Ad. 1 - Śmiało nagrywaj, nada się.

Ad. 2 - Jak napisał Kopyr.

Ad. 3 - Moim skromnym zdaniem wyslijto.pl to jeden z lepszych serwisów tego typu, no i jeszcze bezpłatny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się boisz. :D Przecież jeśli nawet pawelk3333 zrobiłby spot "zza kulis" to najpierw zapytałby kto wyraża zgodę na umieszczenie go w takim spocie.

Niczego się nie boję, po prostu nie chciałam Pawełkowi roboty dokładać :) Ale nie udało się - poszło w wersji total :)

Poszło pocztą, na Wyślijto też zapodamy, ale wersja pocztowa jakościowo będzie lepsza.

 

Pooglądałam się dzisiaj i ... nie wiem, ile z tego się do czegokolwiek nada, miny kretyńskie itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem "spis z natury" i wyszło mi tak, że na dziś materiały wysłali:

 

2Artur2

Kentaki

Darko

Greg-orio

Stasiek

Infam

Wassyl

Kopyr

GaGacek

Dori

Wena

Dziadek

Dagome

Maryush

Lobov

Marek

Coder

Anteks

Josefik

Elroy

Alutka

Zdrój + Czes +? (materiał z Cieszyna, jest tam jeszcze ktoś oprócz Weny, kogo niestety nie znam :cool2: )

 

No i dziś odebrałem, na jednej taśmie, można powiedzieć wręcz rzutem na taśmę:

 

Pioturek

Art

Maggyk

Arzy

Wojtek

Pan Kazimierz

 

Dostałem też już pierwszą część od:

Waldi

 

A czekam na pewniaków:

Marusia

i Jejski

 

No i jeszcze niepewniaków:

czyli Pierona.

 

 

Daje to w tej chwili 32 pewniaków + 1 Pieron :D

 

Czy ktoś jeszcze ma zamiar coś dosłać?

 

Acha, w warstwie tekstowej na razie się nie wypowiem, bo kompa na którym będę montował, chwilowo szlag trafił. ( Ten, z którego piszę, nawet nie ma karty dźwiękowej... Poważnie :) )Odbieram z naprawy w przyszłym tygodniu... Więc na dziś nie wiem, jakie jest "pokrycie tekstu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wpadło do głowy, że może jak ktoś będzie gadał na filmiku, to żebyśmy nie byli tacy anonimowi pokazywać też jego nick, albo imię ?

Albo pokazywać ten nick lub imię tylko po raz pierwszy, jak dana osoba się pojawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wpadło do głowy, że może jak ktoś będzie gadał na filmiku, to żebyśmy nie byli tacy anonimowi pokazywać też jego nick, albo imię ?

Albo pokazywać ten nick lub imię tylko po raz pierwszy, jak dana osoba się pojawi ?

kilka dni na yoyTube i nikt z nas nie bedzie anonimowy:o

sami nas znajdą to oni będą do nas dzwonić nie my do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wpadło do głowy, że może jak ktoś będzie gadał na filmiku, to żebyśmy nie byli tacy anonimowi pokazywać też jego nick, albo imię ?

Albo pokazywać ten nick lub imię tylko po raz pierwszy, jak dana osoba się pojawi ?

To może imię , bo na różnych forach są różne nicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, w warstwie tekstowej na razie się nie wypowiem, bo kompa na którym będę montował, chwilowo szlag trafił. ( Ten, z którego piszę, nawet nie ma karty dźwiękowej... Poważnie :) )Odbieram z naprawy w przyszłym tygodniu... Więc na dziś nie wiem, jakie jest "pokrycie tekstu"...

Bardziej niż o pokrycie tekstu boję się sytuacji, że kilka osób nagrało tylko po linijce i... to będzie ta sama linijka. I co wtedy zrobimy? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.