Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko, baranina droga. Chodziło mi o to, że Turcy, czy inni Arabowie nie robią kebabów z wieprzowiny.

Baranów w Polsce się nie hoduje, bo Polak nie wiadomo dlaczego ich nie je. Nad czym ubolewam. Inna sprawa to jakieś chore przepisy związane z ubojem. Na Dolnym Śląsku takiej ubojni nie ma.

 

W Turcji nie, ale czy w Polsce nie? Zapytam pracownika, był w tej fabryce kebabów coś naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko' date=' że w Polska nie robi się kebabów z baraniny ino z kurczaka. I robią je sami Turcy. Niedaleko Krotoszyna jest fabryka kebabów.[/quote']

No spoko, baranina droga. Chodziło mi o to, że Turcy, czy inni Arabowie nie robią kebabów z wieprzowiny.

Obalamy mity ;) spróbuj powiedzieć Turkowi że jest Arabem. To nietakt.

No to przecież Turków wymieniłem z narodowości, innych wrzuciłem do wora z Arabami.

 

A swoją drogą - robię się już ekspertem od obalania mitów. :) Nie dalej jak przedwczoraj, żona mi opowiada historię, którą jej opowiedziała koleżanka, której to opowiedziała koleżanka, której to opowiedział zaprzyjaźniony weterynarz. No i historia jest taka (autentyk :)): kobieta dzwoni do weterynarza i mówi, że hoduje sobie węża i śpi z nim w łóżku, ale od paru dni ten wąż się tak dziwnie wyciąga wzdłuż niej. Na co weterynarz mówi, a bo wie pani, on panią mierzy, czy panią zmieści, jak panią połknie. I druga sytuacja podobna, tylko, że inna kobieta dzwoni do weterynarza i mówi, że jej wąż coś dziwnie puchnie. Na co weterynarz mówi, proszę spokojnie pozamykać wszystkie okna i natychmiast wyjść z domu, bo wąż się powiększa, żeby panią połknąć.

Na co ja mówię, że moim zdaniem to jest ściema i jakiś urban myth. Żona na to no co ty, ale zapytała wujka googla i voila - kopyr pogromca mitów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co ja mówię, że moim zdaniem to jest ściema i jakiś urban myth. Żona na to no co ty, ale zapytała wujka googla i voila - kopyr pogromca mitów. ;)

Ja gdy dostaję mail z jakąś taką "ciekawą" opowieścią to najpierw sprawdzam ją na atrapa.net.

Już parę razy dzięki temu nie posłałem dalej "super wiadomości" a wręcz odpisałem autorowi, że to ściema.

Oczywiście ta historia o wężu też tam jest: http://atrapa.net/legendy/ludojad.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wieksza porcja na raz:

 

Łóżko, bara-bara, żona do męża-szaradziasty:

- Kochanie, włóż od tyłu...

- Żółw!

 

i to: stare ale nie widzialem tutaj :D

 

http://www.joemonster.org/art/13171/Weekly_World_News_czyli_Fakt_na_kolanach_

 

a teraz bajka:

 

Wersja tradycyjna:

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

-"Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna.

 

 

Wersja współczesna:

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

-"Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody, mrówka schowała się w domu i kosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie:

- Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!! TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Po programie Elżbiety Jaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami

społecznymi.

-Jak to możliwe - pyta Monika Olejnik patrząc prosto w oczy - że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!!

Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o nacjonalizm, szowinizm i konikofobię!

Maciej Czereśniewski wraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Niełatwo być konikiem". Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów. Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży. Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy.

Frakcja młodych koników polnych przed domem mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce żyć".

Te same koniki zakładają Samoobronę i LPR-Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej.

 

Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni. Zaproszony do cyklicznej audycji "Co z tą polaną?" charyzmatyczny przywódca partii polnej pyta, czy nie warto sprawdzić w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy; "Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.

Prezydent wraz z żoną w specjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w sprawiedliwość.

Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

 

20 lat później...

Konik polny zjada resztę zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość.

Edytowane przez hagar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do banku nasienia.

Pielęgniarka daje mu naczynie i prowadzi do pokoiku. Po chwili z pokoju słychać jęki, postękiwania, przekleństwa.

Facet wychodzi, podchodzi do pielęgniarki:

- Próbowałem jedną ręką, próbowałem dwoma rękami, próbowałem przez ścierkę. I za cholerę nie mogę odkręcić tego słoika !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś dla "graczy". Dość stare, ale to jedna z lepszych platformówek ever :smilies:

 

Może zrazić na początku, ale polecam przynajmniej 5 min. z tą grą.

 

http://www.kongregate.com/games/Mazapan/you-have-to-burn-the-rope

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.