Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie wakacyjnego wyjazdu, Pan w wieku ok 40 lat na moje słowa że warzę piwo domowe zadaje mi pytanie: a jak Ty chmiel robisz? Witki mi opadły. Anegdotka z życia wzięta, ale to cała prawda o polskich "piwoszach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wakacyjnego wyjazdu, Pan w wieku ok 40 lat na moje słowa że warzę piwo domowe zadaje mi pytanie: a jak Ty chmiel robisz? Witki mi opadły. Anegdotka z życia wzięta, ale to cała prawda o polskich "piwoszach".

Jak to jak? Idziesz do sklepu i kupujesz, tam jest wszystko. :smilies:

Kiedyś nasłuchałem się opowieści że Guinness jest z dolnej fermentacji, a Pilzner z górnej. Z górnej wychodzą piwa lekkie, a z dolnej ciężkie. Mało kto mówi że piwo to fermentowany chmiel? Nie przejmuj się, lekarz kazał przytakiwać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do domu klienta apteki dzwoni aptekarz:

- Dzień dobry, przepraszam, ze pana niepokoje, ale zaszła pomyłka przy wczorajszym zakupie.

- Taaak? A co się stało?

- Kupował pan tymianek dla teściowej, a my omyłkowo wydaliśmy cyjanek.

- No i jaka to różnica?

...- Cztery pięćdziesiąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
- Halo? Zamawiam sześć kebabów, proszę szybko dostarczyć do redakcji!

- Chwileczkę, ale do redakcji jakiej gazety? Bo nie wiem czy robić z kurczakiem, czy z wieprzowiną...

Stawiam że kebab będzie z kurakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Halo? Zamawiam sześć kebabów, proszę szybko dostarczyć do redakcji!

- Chwileczkę, ale do redakcji jakiej gazety? Bo nie wiem czy robić z kurczakiem, czy z wieprzowiną...

Przecież kebab powinien być z baraniny. :rolleyes: W sumie z mięsa to jem tylko rybinę, ale że muzułmanie nie tykają wieprzowiny to akurat wiem, więc dowcip niestety świadczy o ignorancji autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to że kebab powinien być z baraniny tylko o to kto jest właścicielem większości polskich redakcji. I nie chodzi tu kopyr o muzułmanów. Myślę że coder wie co pisze.

Ja wiem o co chodzi Tobie i coderowi. Natomiast odnoszę się do tego dowcipu, który świadczy o ignorancji tego, kto go wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napijemy się piwa z innej beczki.

Mąż do żony:

-Kochanie, co byś zrobiła gdybym wygrał w totka?

-Wzięłabym połowę i cię zostawiła.

-Ok, trafiłem trójkę. Masz tu 8 zeta i wy...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kebab powinien być z baraniny. :rolleyes:

Tylko' date=' że w Polska nie robi się kebabów z baraniny ino z kurczaka. I robią je sami Turcy. Niedaleko Krotoszyna jest fabryka kebabów.[/quote']

No spoko, baranina droga. Chodziło mi o to, że Turcy, czy inni Arabowie nie robią kebabów z wieprzowiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kebab powinien być z baraniny. :rolleyes:

Tylko' date=' że w Polska nie robi się kebabów z baraniny ino z kurczaka. I robią je sami Turcy. Niedaleko Krotoszyna jest fabryka kebabów.[/quote']

No spoko, baranina droga. Chodziło mi o to, że Turcy, czy inni Arabowie nie robią kebabów z wieprzowiny.

Obalamy mity ;) spróbuj powiedzieć Turkowi że jest Arabem. To nietakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.