Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę, za mnogość wspaniałych piw, których nie sposób nawet wymienić. Te, które zapadły mi wyjątkowo w pamięci to Oud Bruin od Wogosza, California Common od Bujoków i Saison Vettisa.

 

Warto było jechać przez 3/4 Polski, żeby się z wami spotkać i uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. To mój pierwszy Żywiec, ale z pewnością nie ostatni.

 

No i ogromna przyjemność eskortować zdobywcę GCH do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też był pierwszy Żywiec ale na pewno nie ostatni!

 

Gratulacje dla zwycięzców! Pozdrowienia dla nowo poznanych i już starych znajomych! Doborowe towarzystwo i świetna zabawa, kto nie był niech żałuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na TVP Info była krótka migawka z festiwalu. Tzn nie wiem czy krótka bo włączyłem jak już trwało. :) Dori parę słów powiedziała o warzeniu, pokazali też oczywiście nowego zdobywcę GC.

Myślę że niedługo ten materiał pojawi się stronie tvp info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal Birofilia 2012

 

Gratuluję wszysktim zwycięzcom, a przede wszystkim Grand Championowi ze Szczecina, Andrzejowi Milerowi!

 

Zdjęcia:

http://www.brunnenbr...2012/index.html

 

Dokładniejsza relacja później tu:

http://www.brunnenbraeu.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za wspólne spotkanie, impreza jak to zwykle bardzo udana, za co serdecznie wypada podziękować organizatorom.

Pomysł na imprezę bez mega koncertu z gwiazdą wg mnie się sprawdził, nie było tłoku jak przed rokiem, przybyli ci którzy mieli przybyć.

Gratulacje dla laureatów i do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie można spodziewać się metryczek?

Myślę, że do dwóch tygodni byłoby dobrym terminem. Ja dostałem do opracowania jedną kategorię, to postaram się to zrobić as soon as possible bo to AIPA, ale niektórzy sędziowie dostali po dwie (a może i 3) to może potrwać dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pobrania lista finalistów ze strony PSPD http://www.pspd.org....liminacji-x-kpd

Ale numer :)

Moje się zakwalifikowały dwa piwa na osiem. Na dodatek mój dry stout nie dostał się do fnału - to musiała być jakaś parszywa butelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5 piw weszły 3. Wit i AIPA odpadły. Zastanawiam się nad AIPĄ. To był mój faworyt, więc też musiało się coś stać, albo nie rozumie pojęcia AIPA :lol: Ale i tak jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko ;) Ale będę czekał na metryczkę AIPA

 

Ja też czekam na nią (tzn. swojego AIPA) z niecierpliwością. Wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale wolałbym znać swoje błędy.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.