Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W Intermarche jest od tego tygodnia trochę ciekawych piwek w dobrej cenie, m.in: Kłos Kormorana i Witbier po 4,99 zł, Coffee Stout i Weizenbock po 5,99 zł (AIPA niestety brak :(). Parę piw z Gościszewa (Drwal, Naturalne, Surfer, Rycerz, Darz Bór) po 4,99 zł.

Edytowane przez luk1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzeszowski Leclerc, nie będę jakiś taki dusiwieść, i się podzielę. Maksymalna obniżka na różne ciekawe i znane piwka:

 

Noc Kupały z Peruna 3,49zł,

Opactwo Olbrachta 1,99zł, mnie akurat piwo nie przypadło do gustu, ale w tej cenie chcąc nie chcąc jest za darmo

i różne, różniste w cenach albo 1/3, albo 1/2 albo jeszcze niżej. Warto się przejść i sobie coś-co się lubi-upolować w cenie adekwatnej do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja w Auchan Swadzim k/Poznania.

Klieliszki z Krosna za 22zł, otworzyłem kartonik i wydają się solidniejsze niż kieliszki jakie były na Targach Poznańskich 2014.

Zestaw do piwa z Krosna za 30zł

 

 

post-9564-0-42953500-1435763813_thumb.jpg

post-9564-0-21611000-1435763824_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te zestawy w poznańskim Makro, mi się jednak wydaje, że w kwestii solidności kieliszków nic się na lepsze nie zmieniło. Ceny były podobne. Zestaw szklanek do IPA w cenie 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszowski Leclerc, nie będę jakiś taki dusiwieść, i się podzielę. Maksymalna obniżka na różne ciekawe i znane piwka:

 

Noc Kupały z Peruna 3,49zł,

Opactwo Olbrachta 1,99zł, mnie akurat piwo nie przypadło do gustu, ale w tej cenie chcąc nie chcąc jest za darmo

i różne, różniste w cenach albo 1/3, albo 1/2 albo jeszcze niżej. Warto się przejść i sobie coś-co się lubi-upolować w cenie adekwatnej do jakości.

 

 

Byłem i już puste półki. Jakaś pszenica została 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem i już puste półki. Jakaś pszenica została 

Po 19ej przyjaciel mi dał znać, że ostał się porter jurajski za 3,50 i Sabat Czarownic za 3. Co ciekawe nie było tego, co ja widziałem, a jak byłem te piwka, które on kupił, nie były jeszcze przecenione. Warto więc polować dalej, np. jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.