Skocz do zawartości

Browar Artezan


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobilismy pierwsze testowe "warzenie" wody z chmielem, dla przetestowania i przeczyszczenia całości linii.

 

Już widać, że robota w tym browarku będzie ciężka, dwie osoby urobią się po łokcie.

 

zatrudnijcie studenta żeby za Was zasuwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony na FB gdzie zamieściłem kilka zdjęć z testowania sprzętu http://www.facebook.com/pages/Browar...10210479103581 .

 

Na pewno na razie nikogo nie weźmiemy, sami będziemy się "katować", to świetna zabawa, już nie mogę się doczekać warzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony na FB gdzie zamieściłem kilka zdjęć z testowania sprzętu http://www.facebook.....10210479103581 .

 

Na pewno na razie nikogo nie weźmiemy, sami będziemy się "katować", to świetna zabawa, już nie mogę się doczekać warzenia.

 

Ja jak otwierałbym taki właśnie mały swój browar, to również sam bym warzył. Przecież to jest to co najlepsze, nawet jeśli wymaga to czasem dużo trudu, to poniekąd o to właśnie chodzi. Szklanka zimnego piwa, uwieńczenie całego trudu. I wtedy można powiedzieć. To jest to, opłacało się ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy żadnych targetów ani marketingów, robimy piwo bo to lubimy, a nie robimy strony www bo tego nie lubimy.

 

Darko przecież napisał na browar.biz, że wrzuci zdjęcia wieczorem - wytrzymacie?

 

Ja tak. Drażni mnie, co wyraziłem dobitnie faworyzowanie pozabranżowej strony dla "zbieraczy pokemonów" i "lubiących wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też FB nie lubię i nie używam, ale pewnie Jackowi było najwygodniej i najprościej tam wrzucać zdjęcia.

 

Na piwo.org trzeba zmniejszać rozdzielczość, na browar.biz mógłby zaraz zebrać opierdziel, że zdjęcie faceta z piwem nie powinno być w dziale Sprzęt tylko Piwo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby nic ciągnąć tego tematu (dajmy wolność, niech każdy umieszcza gdzie mu najwygodniej), to mam prośbę. Czy w razie czego, na przyszłość dla osób nie korzystających z fb, można zdjęcia na temat wrzucić tu na forum ? Nie macie nic przeciwko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie rozumiesz, że na piwo.org lub na browar.biz też się trzeba zarejestrować?

 

Bez urazy, ale żeby zobaczyć w/w zdjęcia muszę się zarejestrować na kolejnym portalu. Nie uważasz tego za utrudnienie? Mniemam z twojej wypowiedzi, że jednak zależy Wam na wyjściu poza skostniałe struktury browar.biz i piwo.org. OK! to wasz pomysł i wasza promocja. Artezan budzi większe zainteresowanie branży niż ludzi spoza, więc nie zrozum mnie źle wszyscy chętnie mu kibicujemy, ale bez dodatkowych utrudnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale żeby zobaczyć w/w zdjęcia muszę się zarejestrować na kolejnym portalu. Nie uważasz tego za utrudnienie? Mniemam z twojej wypowiedzi, że jednak zależy Wam na wyjściu poza skostniałe struktury browar.biz i piwo.org. OK! to wasz pomysł i wasza promocja. Artezan budzi większe zainteresowanie branży niż ludzi spoza, więc nie zrozum mnie źle wszyscy chętnie mu kibicujemy, ale bez dodatkowych utrudnień.

FB jest popularnym portalem społecznościowym, ogólnie dostępnym dla wszystkich. Założylismy tam naszą stronę, aby informować różne osoby ktore się tym interesuję o naszych poczynaniach. Nie tylko piwowarów domowych czy birofilów. Do niczego Cie nie zmuszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez oni robia browar po to, zeby miec dobra zabawe i jezeli troche przy tym zarobia, to tym lepiej! Po co te uszczypliwosci?

Czym wiecej osob bedzie mialo do czynienia z prawdziwym piwem - tym lepiej dla nas wszystkich i branzy!

Wiecej ludzi = wyzsza 'swiadomosc piwna'.

Psioczac na Artezana, de facto wspieracie koncerny.

Amerykanie ciagle mowia: Wspierajcie swoje lokalne browary rzemieslnicze.

Dlaczego u nas tak byc nie moze, co?

Czy stworzenie profilu na FB to nachalna reklama? Czy tak trudno powstrzymac na wodzy typowo polskie zachowania? Bez przesady!

Edytowane przez mirogster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczac na Artezana, de facto wspieracie koncerny.

 

 

stojąc tam gdzie stało ZOMO. :D

 

Chłopaki, sami widzicie jak wasza działalność wzbudza emocje. Gdy będzie powstawał 10ty ludzie już się nie będa emocjonować. Trza zacząć myśleć marketingowo. Klient ma zawsze rację. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.