Jump to content

Zmiany, poprawki, wszelakie sugestie na 2014-2015

elroy

Recommended Posts

Dzwoniło jak ktoś wchodził i pukało przy nowej wiadomości

Zgłosiłem to do supportu IPB, posiedziałem chwilkę i raz na jakiś czas "pika", ale generalnie nie działa.

Będę jeszcze informował, ale w weekend nastąpi migracja na nowy serwer. Wzrośnie wydajność i prędkość działania serwisu, ale przerwa w działaniu może przekroczyć 12h.

Jakość przeszła w ilość?

Nie pamiętam już, teraz nie mogę tego znaleźć. Gdzieś w jakims najświeższym wątku, bo był na stronie głównej forum.

Teraz w Twój nie można wejść ;)

Ostatnio widzę wzrosła ilość zamykanych tematów oraz banany

Edited by anteks

Po aktualizacji mam problem, gdy wklejam po edycji do posta link rozwala mi całkiem posta i robi coś takiego (jak w załączniku) czyli zjada dalszą wypowiedź. Można to jakoś naprawić?

I druga rzecz w starych postach po edycji rozwala mi linki do takiej formy... trochę to razi w oczy wcześniej były ładnie ukryte (załącznik 2)

post-3297-0-50898200-1426253934_thumb.png

post-3297-0-86923600-1426254048_thumb.png

• 3 months later...

Może warto dodać opcję (o ile jest taka możliwość w "silniku" forum), aby część posta była jako "SPOILER". Pokazywałaby się ona dopiero po naciśnięciu guziczka a nie od razu w poście. Sugestia w związku z dyskusją o konkursach i publikowaniu list po eliminacjach. Jeżeli by ktoś nie chciał znać to nie rzucałoby mu się w oczy od razu, a wątek konkursowy warto śledzić nie tylko ze względu na informacje o wynikach.

• 1 month later...