Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może i ja bym coś nakręcił, 1 zdanie :

 

jestem piwowarem domowym - klaruję, filtruję , stosuję zol krzemionkowy i syrop skrobiowy :cool:

Na szczęście już za późno. :):):)

 

Tak poważnie, to wersja 2.0 (praktycznie ostateczna) poszła do kompozytora. Wydłużyła się do 5 minut 18 sekund. Znakiem czego będzie jeszcze więcej frajdy. :) Jest zdecydowanie lepsza niż wersja 1.0. Jest na co czekać.

 

 

Czas oczekiwania proponuję wykorzystać na zorganizowanie sposobu launchu naszego spotu. Gdzie wrzucamy, jak go promujemy itd.

Ze swojej strony myślę o notce, że spot już jest, o co kaman itd. na piwo.org, browar.biz, piweczko.org. Do tego na pewno trzeba wrzucić na youtube i napisać, że to jest odpowiedź na spoty Jankesów.

Co więcej możemy zrobić? Elroy pisał coś o innych serwisach niż youtube.

Oczywiście rozsyłamy linka razem z życzeniami świątecznymi :)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał, żeby oprócz wersji do oglądnięcia przez www (YouTube itp.) była możliwość ściągnięcia filmu na dysk w normalnej jakości, w formacie avi lub innym popularnym..

 

Może dać info do popularnych portali (wp, onet, interia). Niech napiszą krótki artykuł i wrzucą film na swoje strony..

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dać info do popularnych portali (wp, onet, interia). Niech napiszą krótki artykuł i wrzucą film na swoje strony..

W sumie o tym nie pomyślałem. Patrząc na bzdety jakie oni tam zamieszczają, to czemu nie. Co o tym sądzicie? Ma tam ktoś może kogoś znajomego?

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zajmę promocją na www.wykop.pl oraz rzecz jasna piwo.org i hb

Co do pobrania pliku to osobiście uważam, że nie. Chyba, że chcemy aby np ktoś nam zrobił jakieś dowcipne wstawki etc.... Poza tym na piwo.org nie umieszczę tak dużego pliku. Jeżeli dobra jakość to proponuję oprócz YT koniecznie http://www.vimeo.com/hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję może na hasło możliwość pobrania pliku np. na wyslijto.pl i wted każdy z nas może pobrać i udostępnić znajomym.

Tylko nam zależy na słupkach... tfu na oglądalności. Właśnie chodzi o to, żeby znajomi wchodzili na YT, czy wykop, żeby spot pojawił się wśród najczęściej oglądanych.

Jak ktoś będzie, bardzo, bardzo chciał i jakość z tamtych serwisów nie będzie go satysfakcjonowała, to zrobimy i taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy film na youtube można ściągnąć na dysk, więc jak ktoś się uprze to i tak go będzie miał.

Ale mam wrażenie, że trochę się traci na jakości przy takim ściągnięciu. Czy może się mylę?

Myślę, że dobrze by było udostępnić też wersję oryginalną. Na YouTube owszem fajnie się ogląda, ale żeby można było nagrac na płytkę i wrzucić do odtwarzacza i na tv to raczej jakis divx jest potrzebny a nie flv. .. :cool:

Kopyr - duży jest ten film? Może wykop to nie najlepsze miejsce, ale jesli to nie zajmuje setek MB to mogę go wrzucić na mój prywatny ftp i udostępniać link dla znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wykop to nie najlepsze miejsce.

Oj najlepsze najlepsze :cool: To nie jest serwis to przechowywania danych, tylko taki społecznościowy typu social news. Polski digg.com

Życzmy sobie, abyśmy trafili na główną stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wykop to nie najlepsze miejsce.

Oj najlepsze najlepsze :) To nie jest serwis to przechowywania danych' date=' tylko taki społecznościowy typu social news. Polski digg.com

Życzmy sobie, abyśmy trafili na główną stronę :)[/quote']

Upss... się przejęzyczyłem (czy też przeklawiaturowałem :cool:).

Miało być nie wykop tylko wyslijto. Odnosiłem się do tego:

Ja proponuję może na hasło możliwość pobrania pliku np. na wyslijto.pl .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy film na youtube można ściągnąć na dysk' date=' więc jak ktoś się uprze to i tak go będzie miał.[/quote']

Ale mam wrażenie, że trochę się traci na jakości przy takim ściągnięciu. Czy może się mylę?

Myślę, że dobrze by było udostępnić też wersję oryginalną. Na YouTube owszem fajnie się ogląda, ale żeby można było nagrac na płytkę i wrzucić do odtwarzacza i na tv to raczej jakis divx jest potrzebny a nie flv. .. :)

Kopyr - duży jest ten film? Może wykop to nie najlepsze miejsce, ale jesli to nie zajmuje setek MB to mogę go wrzucić na mój prywatny ftp i udostępniać link dla znajomych.

Ja mam póki co wersję w niskiej rozdzielczości (76mb), po zmontowaniu wszystkiego jak sobie wyobrażam powstanie wersja-matka, którą następnie zmniejszymy do wymogów YT-HD, potem może jeszcze trochę do formatu standardowego YT/wykop. Myślę, że zrobienie wersji divx ma sens i to nastąpi, ale... najpierw obraz wchodzi do kin i robimy oglądalność, a po pewnym czasie wypuszczamy dvd być może z extrasami. :cool: W tym roku bym nie oczekiwał wersji divx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam póki co wersję w niskiej rozdzielczości (76mb), po zmontowaniu wszystkiego jak sobie wyobrażam powstanie wersja-matka, którą następnie zmniejszymy do wymogów YT-HD, potem może jeszcze trochę do formatu standardowego YT/wykop. Myślę, że zrobienie wersji divx ma sens i to nastąpi, ale... najpierw obraz wchodzi do kin i robimy oglądalność, a po pewnym czasie wypuszczamy dvd być może z extrasami. :cool: W tym roku bym nie oczekiwał wersji divx.

No i o coś takiego mi chodziło. Pierwsze linki na YT, porozsyłać znajomym, ale mieć i dojście do wersji full. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe podsumowanie i okazuje się, że aktorów pierwszoplanowych mamy 34* osoby, z czego 4 przedstawicielki płci pięknej. Plus jeszcze przynajmniej 5-10 osób w rolach drugoplanowych np. na LSP.

No to już na wstępie bijemy Jankesów. :cool:

 

 

*o ile kogoś nie policzyłem 2 razy.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.