Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dostałem telefon i czeka mnie parę dni więcej w Łodzi niż się spodziewałem. Aczkolwiek nie uśmiecha mi się jazda jutro pkp bo akurat miałem jechać w godzinach strajku... no cóż pojadę chwilę później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony pokal do pszeniczek, został za sprawą Lepszej(?) Połowy zamieniony w zestaw puzzle :) .

Mam nadzieję, że nie było to związane ze wspominaniem przy degustacjach o wspaniałych kształtach z pięknym wcięciem :smilies: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień samych problemów chyba za mną, ale za to na osłodę spotkała mnie niespodzianka.

Zastałem w domu paczkę na moje nazwisko od firmy JPD albo IFD ? (list przewozowy wypisany ręcznie i nie czytelny) z Poznania z elegancką zieloną skrzynką z drewna, a środku: zalakowany list z pieczęcią Urquella (w liście co to za piwo, skąd itd itd), zgrabny grawerowany otwieracz, pokal i 0.5l butelka Pilsnera. Wygląda to na jakąś akcję marketingową. Nie kojarzycie o co chodzi ? (nie będę tam dzwonił, bo jeszcze każą odesłać :beer: ). Nigdzie się nie rejestrowałem, zapisywałem ani nie startowałem w żadnych quizach, więc mnie to dość dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Mazur.Jestem nad jeziorem za Szczytnem i raczę się różnymi piwami z Kormorana.Pozdrowienia.:beer:

Dziadek, wypoczywaj i nabieraj sił przed kolejnymi warkami.

Również pozdrawiam, baw się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dojść sławny' date=' więc nie dziw się tak. Dodatkowo jesteś degustatorem, sędziom piwnym więc dostałeś pewnie na spróbowanie czy się nada. :beer:[/quote']

Tak Adaś, tak :)

Abo liczą na jakiś rabat przy zakupie słodu u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem chodzi o to że Pilsner nie będzie już teraz produkowany poza Pilznem. Kończą produkcje w Tychach i Moskwie. Z tej okazji wysyłają ludziom z branży po butelce Pilznera z Pilzna.

Heh, no to już teraz wiem z jakiej okazji dostałem butelkę Pilsnera, prawie ją kurier przywiózł jak byłem na Birofilii i do tego czasu nie wiedziałem dlaczego... :beer:

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałam piękną skrzyneczkę i wszystko byłoby ładnie, gdyby nie zrobili ze mnie faceta :beer: "Doceniając Pana wiedzę ...doceni Pan... Szanowny Panie, przed Panem: Pilsner Urquell!". Widać, że włożyli w przygotowanie tych gadżetów i w całą akcję sporo pracy, szkoda, że nie zwrócili uwagi na taką drobnostkę. Tak czy inaczej miły prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie wróciłem z koncertu zespołu Morne .Świetna ale niszowa muzyka .Wiem że mają trasę po Polsce W piątek graja w Gdyni jeśli ktoś ma możliwość dotrzeć to naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałam piękną skrzyneczkę i wszystko byłoby ładnie, gdyby nie zrobili ze mnie faceta :beer: "Doceniając Pana wiedzę ...doceni Pan... Szanowny Panie, przed Panem: Pilsner Urquell!". Widać, że włożyli w przygotowanie tych gadżetów i w całą akcję sporo pracy, szkoda, że nie zwrócili uwagi na taką drobnostkę. Tak czy inaczej miły prezent :)

Marusia narzekała na to na browar.biz.

 

A skąd korporacja miała wasz adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne dziewiąte piętro wzywa. 18 lipca rusza megachemioterapia, bodajże 25 autoprzeszczep. Przed nami parę tygodni w klimatyzowanym apartamencie o podwyższonym ciśnieniu powietrza.

Wybaczcie, że wrzucam tu, ale parę osób jest ciekawych tego co się u nas dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne dziewiąte piętro wzywa. 18 lipca rusza megachemioterapia, bodajże 25 autoprzeszczep. Przed nami parę tygodni w klimatyzowanym apartamencie o podwyższonym ciśnieniu powietrza.

Wybaczcie, że wrzucam tu, ale parę osób jest ciekawych tego co się u nas dzieje.

Trzymam kciuki i życzę Wam wszystkim siły i optymizmu. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zastanawiam się, czy lampa UV by nie poprawiła nieco sytuacji. Dziś przy okazji grillowania i wizyty gości nawłaziło tyle much, że szok. Jakieś kosmiczne ilości. W samym przedpokoju na ścianach siedziało ze 30.

A myślałem, by w tym tygodniu zatrzeć pszenicę przed domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.