Jump to content

Ile litrów piwa wypiliśmy w 2017 roku

Recommended Posts

A może taki temat? 2 pierwsze tygodnie stycznia już uciekły, ale wciąż jeszcze można zacząć. Będzie można sprawdzić, czy nadążamy z produkcją. Gorzej jak wyjdzie, że więcej warzymy niż pijemy. Urzędy mogą się zainteresować :).

Piątek:

Mój stout - 1/2 l

Moja pszenica - 1/3 l

Sobota:

Doctor Brew "Portugal" - 1/2 l

Niedziela

Mój AIPA "Podwójna Korona Ultras Edition" - 1/2 l

RAZEM: 1 5/6 l

Hehe zajebisty temat, ile w 2017 wypiłem tez już nie pamiętam ale dziś 2 x FAH własnej produkcji :) (i chyba na tym się nie skończy, w końcu dziś sobota) przedwczoraj 2 x żytni dr stout też z domowej warzelni :)

Razem 8,5 l

Edited by opeciarz

Co weekend piję po 10 litrów, więc wychodzi 3x10 - 30 litrów - 60 piw.

Na łebka ?? :)  Jest moc ;)

Mnie zachwycił ostatnio Browar Fortuna ze Śliwką, Mirabelką i Miodowym na czele.

Także trochę tego się kupuje ale nie liczyłem ile już w tym roku poszło ;)

Nie będę podliczał za kogoś. Można dołączyć w dowolnym momencie, ale pilnujmy konwencji, jak przy tym wpisie dot. warzenia.

Doctor Brew "Be Free" - w robocie. Patrzenie na miny ludzi jak sobie polewałem - bezcenne :)

Artezan "A koko to obchodzi"

Das Kult "jakś zielony", Das Kult "jakiś czerwony" - nie warto było

Moja pszenica, co mi się zdawało, że się popsuła

Moja AIPA x2

Pinta "Odsiecz wiedeńska"

czyli w sumie +3,5 litra

Razem 14 litrów

• 11 months later...

Widać temat coś się specjalnie nie przyjął, ale mnie skłonił do regularnego podliczania i sprawdzenia ile tego u mnie jest? Zapisywałem sobie na kalendarzu a oto wyniki:

Styczeń - 38 piw

Luty - 45

Marzec - 48

Kwiecień - 39

Maj - 49

Czerwiec - 75

Lipiec - 69

Sierpień - 92

Wrzesień - 54

Październik - 44

Listopad - 43

Grudzień - 46

Razem 642, czyli 1,75 piwa dziennie. (A dla porównania uwarzyłem ok 1100 butelek czyli ok 3 butelki dziennie.)

RAZEM - 350 l

• 11 months later...

Nie zakładam nowego tematu, bo on jakoś nie ,,żre" ☺️. Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia.

Styczeń - 30 piw

Luty - 31

Marzec - 38 

Kwiecień - 49

Maj - 53

Czerwiec - 68

Lipiec - 61

Sierpień - 59

Wrzesień - 55

Październik - 28

Listopad - 32

Grudzień - 30

Razem 534 (niespełna 1,5 dziennie), czyli o ponad 100 mniej niż przed rokiem :-). 

1 godzinę temu, darinho napisał:

Nie zakładam nowego tematu, bo on jakoś nie ,,żre" ☺️. Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia.

Styczeń - 30 piw

Luty - 31

Marzec - 38 

Kwiecień - 49

Maj - 53

Czerwiec - 68

Lipiec - 61

Sierpień - 59

Wrzesień - 55

Październik - 28

Listopad - 32

Grudzień - 30

Razem 534 (niespełna 1,5 dziennie), czyli o ponad 100 mniej niż przed rokiem :-). 

Rownia pochyła, nie ma się z czego cieszyć ☺ 

• 1 year later...

Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu przez kolejny rok, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia. Ciekawe czemu nikt inny się nie podzieli swoimi wynikami (?) ? 

Wyniki z 2019r. 

Styczeń - 25

Luty - 14

Marzec - 31

Kwiecień - 65

Maj - 43

Czerwiec - 90

Lipiec - 71

Sierpień - 58

Wrzesień - 59

Październik - 31

Listopad - 34

Grudzień - 38

Razem 559  czyli ok 1,5 dziennie, trochę się poprawiłem w stosunku do poprzedniego roku ?