Jump to content

Zestaw - skąd zamówić najlepiej.

Recommended Posts

Witam jestem Tomek chciał bym zacząć ważyć piwo u mnie w Elblągu nie ma nigdzie takiego sklepu co bym mógł kupić taki zestaw.  

To jest straszne to brzmi jak pamiętnik z wakacji ???

Ale do zeczy nie wiem z jakiej strony naj lepiej zamiwic z tego co widzę co mi się wyświetla naj częściej w Google to strona browamator. No ale zestawy są drogie z tego co wyświetla się np na innych stronach ale może oni mają leprzy plastik np. 

Prosze o pomoc jak byście mieli czas. 

20 minut temu, Tomasz661 napisał:

Jeśli Ty masz chwilę, poczytaj forum odnośnie tego jaki sprzęt na początek jest sens kupować a potem sprawdź jaki sklep co ma w jakich cenach:

http://cml.dokuro.org/beer/

Edited by zasada

2 godziny temu, Tomasz661 napisał:

Witam jestem Tomek chciał bym zacząć ważyć piwo u mnie w Elblągu nie ma nigdzie takiego sklepu co bym mógł kupić taki zestaw.  

To jest straszne to brzmi jak pamiętnik z wakacji ???

Ale do zeczy nie wiem z jakiej strony naj lepiej zamiwic z tego co widzę co mi się wyświetla naj częściej w Google to strona browamator. No ale zestawy są drogie z tego co wyświetla się np na innych stronach ale może oni mają leprzy plastik np. 

Zacznij w tym miejscu.

http://www.sp1.info.elblag.pl/

Przewijają się takie tematy na forum co jakiś czas. Poczytaj spokojnie albo po prostu kup pierwszy lepszy na który Cię stać. Z czasem skompletujesz wszystko jeśli stwierdzisz, że to zabawa dla Ciebie.

24 minuty temu, Tomasz661 napisał:

Tam też byłeś taki dowcipny ?

Szanuj Nasze oczy

np

centrumpiwowarstwa.pl/

twojbrowar.pl/

homebrewing.pl/

ps Twój tekst sugeruje, że rejestrując się na forum złamałeś regulamin

Edited by anteks

• elroy changed the title to Zestaw - skąd zamówić najlepiej.

Żeby uporządkować wątek.

@Tomasz661 - na forum w miarę cenimy sobie poprawność wypowiedzi. Inaczej zginiemy i przepadniemy. Nikt się w postach nie połapie.
Druga sprawa - jak w każdym hobby zrób podstawowe rozeznanie w temacie.

3 godziny temu, elroy napisał:

Kolejny raz wrzucasz jakiś komentarz bez sensu. Kolejny raz Cię proszę - można odpisać grzecznie i kulturalnie.

Mobbing :)

Kolejny raz piszę, że inni mogą pisać na tym forum co chcą i ile chcą, a ja po raz kolejny dostaję opierdziel. Dlaczego nie opierdzielisz anteksa za jego komentarz?

Wytłumacz mi, w którym miejscu mój komentarz jest niegrzeczny i pozbawiony kultury osobistej? Brakiem kultury jest sposób w jaki pisze założyciel tego tematu, obraża wszystkich użytkownikiem łamiąc i profanując mowę ojczystą.

ps. do anteksa nic nie mam, ale czemu, czemu... no czemu tylko ja?

A no bo masz takiego pecha, że akurat na Ciebie trafiłem :) Tak bywa w życiu ;) Anteksa też opieprzam w tym momencie, z tym że się chyba już przez te lata tego stylu opatrzyłem i może nie reaguję rzeczywiście.

Ok, tutaj macie rację. Trzeba poziomu pilnować, tylko zawsze jest ta cienka granica między zwróceniem uwagi, a ogólną zrypką "nowego". Wiecie o co chodzi :)

11 minut temu, elroy napisał:

A no bo masz takiego pecha, że akurat na Ciebie trafiłem :) Tak bywa w życiu ;) Anteksa też opieprzam w tym momencie, z tym że się chyba już przez te lata tego stylu opatrzyłem i może nie reaguję rzeczywiście.

Ok, tutaj macie rację. Trzeba poziomu pilnować, tylko zawsze jest ta cienka granica między zwróceniem uwagi, a ogólną zrypką "nowego". Wiecie o co chodzi :)

popiół.jpg

15 minut temu, Nazwa użytkownika napisał:

Mobbing :)

Kolejny raz piszę, że inni mogą pisać na tym forum co chcą i ile chcą, a ja po raz kolejny dostaję opierdziel. Dlaczego nie opierdzielisz anteksa za jego komentarz?

Wytłumacz mi, w którym miejscu mój komentarz jest niegrzeczny i pozbawiony kultury osobistej? Brakiem kultury jest sposób w jaki pisze założyciel tego tematu, obraża wszystkich użytkownikiem łamiąc i profanując mowę ojczystą.

ps. do anteksa nic nie mam, ale czemu, czemu... no czemu tylko ja?

Ja wielokrotnie widziałem u Ciebie tego typu odpwiedzi, więc to nie pierwszy raz :) Da się normalniej, chociaż tym razem przyznaje przypadek jest ciężki :/

zamówić na allegro następujące rzeczy - garnek 30 litrowy z pokrywą, termometr do wody, 3 fermentory z kranami, miernik poziomu cukru do piwa/wina. wężyk plastikowy 70 cm odcinek, kapslownicę gretę (wystarczy w 100 %), wagę z dokładnością do 1 grama, 200 kapsli. Na początek wystarczy kolejne gadżety w swoim czasie.

Ja do dziś nie mam wszystkiego co jeszcze bym chciał a warzę z zacieraniem nie od wczoraj - jak dotąd zepsułem (przegazowałem) tylko jedno piwo.

Greta urywała mi szyjki tak średnio 5 sztuk na 20 l Warkę lepiej dołożyć na stacjonarna .
Ja mam Eternę, zabutelkowałem nią 26 warek. Trochę mi się teraz zaczęła zacinać, chyba trzeba ją jakoś nasmarować. Ani jednej butelki nie uszkodziła.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka