Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

znowu w edytorze się rozjeżdża - przy użyciu backspace przeskakuje linijkę wyżej. upierdliwość wróciła. :)

 

Wróciła? On nie minęła, ja mam tak cały czas u siebie... i już powoli mnie to zaczyna strasznie irytować, bo przez przypadek potrafi skasować mi przez to całą linijkę... Zmiana przeglądarki, czyszczenie ciasteczek itp. itd nic nie daje. Problem już kiedyś zgłaszałem, z tego co zrozumiałem mamy czekać na nową wersję silnika to problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy użyciu backspace przeskakuje linijkę wyżej

 

Wróciła? On nie minęła, ja mam tak cały czas u siebie

 

uff, a już myślałem, że to tylko ja tak mam, ale fakt jest to mega wkurzające. Ja też od samego początku borykam się z tą upierdliwością

Edytowane przez Bzdzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko ok. Sęk w tym, że dopiero co ukazała się pierwsza beta, więc nim usuną wszelakie błędy i będzie to soft w pełni użyteczny, to obawiam się, że nas koniec 2015 roku zastanie :) Poza tym na ten moment nie podoba mi się za bardzo. (choć kilka patentów jest świetnych)

Beta IPS4 jak ktoś chce się pobawić to można tutaj http://zend.ipsdevserver.com/ips4/

 

Login: tomek@piwo.org, hasło 123456

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od jakieś czasu, tydzień może dłużej, są chwilowe braki dostępu do forum. Nawet przed chwilą, przez około 5-10 sekund strona się nie otwierała. Na początku myślałem że to Tapatalk (tak głównie czytam forum). Ale od kilku dni z dwóch różnych lokalizacji to samo, nagle, przez krótka chwilę chwile jest zastój i strona się otwiera. Nie trwa to dłużej niż kilkanaście seknud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Nagle przez krótki czas (do minuty?) oczekiwanie na odpowiedź serwera się znacznie wydłuża. Nie rzuca błędem, po prostu przeglądarka czeka na zwrócenie danych (tapatalk pewnie ma krótszy timeout i pokazuje błąd połączenia zanim zostanie odpowiedź). Od tygodnia, może dwóch, ostatnio jakby częściej się to dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tapatalk pewnie ma krótszy timeout i pokazuje błąd połączenia zanim zostanie odpowiedź)

 

Dokładnie, tak, Tapatalk w około 10 sek. zwraca info o braku połączenia. W przeglądarkach na PC "klepsydra" i przeglądarka czeka na odpowiedź.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam. Dodatkowo ale nie wiem czy to nie wina mojej przeglądarki wywalają się awatary obok nicka i rozjeżdża się widok kategorii. Jak się to przydarzy mogę wrzucić print screena.

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem kilka drobiazgów:

 

Na głównej stronie forum (w pobliżu "BJCP 2014 PL") używane są skróty "wg.". Kropka jest zbędna. A tutaj: "Miejsce gdzie wpadają posty nie mające (...)" brakuje przecinka przed "gdzie". Tu - "czyli wszystko co piwowar musi mieć." też, po "wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.